Wpis z mikrobloga

Jakie są Wasze ulubione odklejki spadkowiczów?

Moja to: "że ktoś wystawił za taką cenę nie znaczy że za tyle sprzeda" i pocieszanie się w myślach że przecież ceny nie są tak wysokie.

Jak ktoś realnie starał się kupić w dużym mieście to wie że są i sprzedający nie chcą się targować. Co więcej mieszkania koniec końców schodzą po takich cenach jak w ogłoszeniu. Wiadomo, że jak ktoś poleciał na grubo i dał 30-40k/m2 to długo tego nie sprzeda ale w centrum dużego miasta w dobrym standa dzie to już 20k/m2 trzeba wyłożyć. Za 15k/m2 możecie mieć coś z wielkiej płyty.

Takie są realia i negowanie tego w myślach niczego nie zmieni.

#nieruchomosci
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enten: kto miał kupić to kupił na BK2%, reszcie sie nie spieszy tak samo jak mi nie było spieszno kupować RTX 3070ti za 6 klocków. Z rozkładu normalnego wynika że zawsze się KTOŚ trafi - z tym że pole pod wykresem w tej chwili dąży do zera xD
  • Odpowiedz
Jakie są Wasze ulubione odklejki spadkowiczów?


@enten: moje ulubione to jest chyba to że obecna ilość ofert to ath z 30 ostatnich lat mimo że jakiś random który nawet nie jest bywalcem tagu ostatnio wyjaśnił spadkowiczów i za pomocą Web Archive sprawdził że dawniej było ponad 2 razy więcej ofert na otodom niż jest teraz. Spadkowicze przeszli do defensywy tłumacząc się, że wtedy cennik na otodom był tańszy dlatego było więcej ofert XD I pomimo tego nada jest pchana teoria o obecnym ath, mimo że to żadne ath nie jest i do ath brakuje ogromu mieszkań. Tutaj ilość mieszkań na sprzedaż ze strony morizon która jest właściwie w tej chwili g---o stroną

2015 I 317463
2015
  • Odpowiedz
@enten moja ulubiona to oskarżanie ludzi o bycie opłacanym przez deweloperów, bo pod wpisem, który przeczytało sto osób napisali szyderczy komentarz, który zobaczyło dziesięciu ludzi na krzyż. I wiara w jakichś mitycznych wzrostowiczów.
  • Odpowiedz
Takie są realia i negowanie tego w myślach niczego nie zmieni.


przypominam mi to spiewke z samochodami 2-3 lata temu: samochodow nie ma i nie bedzie, nie ma zadnych rabatow, jak sie nie podoba to skresle z listy oczekujacych i tam sa drzwi.

dzis np. takie audi daje 30% rabaty i zapraszamy, moze pan usiedza, moze pan obejrzy.....

A
  • Odpowiedz
moje ulubione to jest chyba to że obecna ilość ofert to ath z 30 ostatnich lat mimo że jakiś random który nawet nie jest bywalcem tagu ostatnio wyjaśnił spadkowiczów i za pomocą Web Archive sprawdził że dawniej było ponad 2 razy więcej ofert na otodom niż jest teraz. Spadkowicze przeszli do defensywy tłumacząc się, że wtedy cennik na otodom był tańszy dlatego było więcej ofert XD I pomimo tego nada jest pchana
  • Odpowiedz
moja ulubiona to oskarżanie ludzi o bycie opłacanym przez deweloperów, bo pod wpisem, który przeczytało sto osób napisali szyderczy komentarz, który zobaczyło dziesięciu ludzi na krzyż. I wiara w jakichś mitycznych wzrostowiczów.


@PanKapibara: wykopowe wysrywy gamoni na rencie to jedno, ale spamujące trollownie przekazem deweloperów na twitterze to jest fakt
  • Odpowiedz