Wpis z mikrobloga

Miłość i empatia psiarskich juleczek. Im bardziej kochają pieski i kotki tym bardziej wzrasta nienawiść do dzieci.

Psy, które zagryzły 7 letnie dziecko wróciły do hodowli, w której miało to miejsce. Radości psiarzy nie ma końca i kiedy pieski są już bezpieczne mogą bez zahamowań pluć na dziecko.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #p0lka #bekaztwitterowychjulek
WielkiNos - Miłość i empatia psiarskich juleczek. Im bardziej kochają pieski i kotki ...

źródło: temp_file2591795613683335354

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Korax: eeeee tam, moja psychika jest całkiem spoko - po prostu ludzi ni lubię, a ich #!$%@? to moje HOBBY. Ahhh... wczoraj był piękny dzień.. ciekawe czy dzisiaj też tyle ludzi wzburzę. :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Korandosama Heh, raczej nie jest. Jeśli nie lubisz ludzi i twoim celem jest ich denerwować to raczej nie świadczy o zdrowej głowie. Nie brzmi to jak bycie smieszkiem poza kontrolo a raczej jak bycie nowszą wersja starego dziada co na złość sąsiadom wyrzuca śmieci na chodnik pod klatką bo życie przegrał. Dziwi mnie że ludziom się chce ma ciebie wkurzać, ale ich sprawa w sumie. Zdrowi ludzie mają prawdziwe hobby i
  • Odpowiedz
@Korax: nie szkodzę fizycznie, nie wyrzucam innym śmieci na podwórko czy przebijam opony. Ja po prostu jestem #!$%@?ący i tyle. No dziwisz się, a samemu zareagowałeś na mojego posta z oburzeniem XD Więc szukaj odpowiedzi w sobie kolego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Korandosama Nie na post a na komentarz. I zamieściłem swoje spostrzeżenie a nie oburzenie. Nie szkodzisz fizycznie bo prawdopodobnie się boisz fizycznej konfrontacji (czy choćby werbalnej) więc zostaje internet. Powinieneś mieć nazwę użytkownika Marik1234 :-).
  • Odpowiedz
Nie szkodzisz fizycznie bo prawdopodobnie się boisz fizycznej konfrontacji (czy choćby werbalnej) więc zostaje Internet.


@Korax: Nie robię bo nie chcę fizycznie komuś szkodzić, chcę być po prostu #!$%@?ący :D Werbalnie jestem cały czas. ;) Dlatego nie mam przyjaciół.
  • Odpowiedz
  • 0
@Korandosama Nie dziwne. Nie warto się denerwować na kogoś czyje życie wygląda jak twoje. Trolluj sobie dalej. Ludzie są sami sobie winni jeśli cię karmią. Narka.
  • Odpowiedz