Wpis z mikrobloga

@Onaaa20: Najlepsze jest to, że ta dziewczyna prawdopodobnie ma jakieś 15/17 lat a już jest ustawiona i będzie miała lepsze życie nawet od tego o którym przeciętna osoba może sobie tylko pomarzyć nawet nie kiwając palcem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pieklokobiet Chociaż trzeba jej przyznać, że po prostu jest ładna w przeciwieństwie do wielu polskich Julek.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Opie, jak oni mają po 17 lat, to z pewnością będą już do grobowej deski ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Chłopak może jeszcze nie wie, że zaraz będzie miał haremy na wyciągnięcie ręki.
  • Odpowiedz
@Custom_OP: Haremy do ruchania to może mieć ale znaleźć taką, która nie chce cię tylko oskubać i wypromować się przy tobie w social mediach to już jest nie lada sztuka
  • Odpowiedz
@Onaaa20 Jak już wygrałeś te euro to byś podpisał jednak te parę kontraktów reklamowych co ci przysłali. No i w klubie byś renegocjował kontrakt. Mogłabym wtedy kupić nam bardziej reprezentacyjna willę. Basen byś miał. Poza tym jak zaproszą cię na galę, to będę musiała się jakoś ubrać.
  • Odpowiedz
@Onaaa20: Tydzień temu miałem jakiś jeden gorszy dzień, dzwoni żona coś się pyta, ja tam jakoś mizernie odpowiadam, a ona co się dzieje, to jej mówię, że mam jakiś gorszy dzień. I przez cały dzień truła mi tyłek o co chodzi/co się stało itp..
  • Odpowiedz