Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam cen nieruchomości w Polsce xD
Teść przepisał nam działkę, ok 1 ha na wsi kilkadziesiąt km od stolicy. Myślałem że to będzie warte 100, no może 150k, a się okazuje 1.2-1.3. Nie wiem jak można tyle wydać za działkę na zadupiu, a tu jeszcze coś postawić trzeba xD

#nieruchomosci
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@majkel88: no właśnie jest nawet klient xD
Ale to nieważne, bo i tak nie może być sprzedana na razie. W ogóle nie o to chodzi.

@PanieAreczku a mi zawsze różnych śrubek brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wuwuzela1 w mieście tak ale nie bardzo na wsi. Do tego jest dość fajnie położona, nad rzeką, więc jest spokój.
  • Odpowiedz
@wuwuzela1 w mieście tak ale nie bardzo na wsi. Do tego jest dość fajnie położona, nad rzeką, więc jest spokój. Mając 500 M2 masz kogoś zaraz obok siebie.


@PiotrFr: Napoisałem 5-10 działek czyli po 1000-2000. Tak się buduje ziom. większe działki to jużbogole kupują co mają forse na to.
  • Odpowiedz
  • 0
@wuwuzela1:

Tak się buduje ziom.


Ja wiem, sam kupuje działki poniżej 500 M2 często. Na jednej 420 M2 postawiłem dwa domki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale znowu tu często piszą, że 1000 to g---o nie działka ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@PiotrFr: ja ostatnio dostałem od wuja na urodziny działkę 50ha, ale 150km od Warszawy. Myślałem, że tak daleko od stolicy to g---o warte będzie i oddałem bezdomnemu ten kawałek gleby, a teraz patrzę a to 50 milionów warte.
No nic, wyjebongo, mam nadzieję, że na 18-stke coś porządniejszego otrzymam i nie będę już musiał się zastanawiać czy ma to jakąś wartość.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kekoludek: haha, dowcipniś.
Parę lat temu chciałem kupić działkę budowlaną w mojej rodzinnej dziurze w zachodniopomorskim. Tak na wszelki wypadek. Jak zobaczyłem ceny to wolałem za to kupić działkę nad morzem we Francji xD
  • Odpowiedz
  • 1
@dawid131: może kiedyś.
Ale trzeba dobrze znaleźć porównania, bo raz mi tu jeden taki mówił, że cen w np Nicei i Sopocie nie można porównywać, że Sopot to takie Monako xD
  • Odpowiedz
  • 1
@dawid131: bo ekskluzywne jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fakt że nad polskim morzem nie ma zbyt dużo miejscowości. We Francji parę tysięcy kilometrów wybrzeża do wyboru
  • Odpowiedz