Wpis z mikrobloga

#depresja #psychiatria

Mirki biorę duloksetynę w dawce 60mg i o ile na nastrój wpłwa fajne, o tyle jeśli chodzi o uboki - mega się pocę. I teraz się zastanawiam, bo bez dulo też cierpiałem na nadpotliwość, ale po rozpoczęciu terapii przy tych temperatrach jest maskra - koszulki całe mokrę, z głowy się leje dosłownie, mieliście takie coś? winić duloksetynę czy po prostu coś mi się rozregulowało w organiźmie?
  • 13
  • Odpowiedz
@miauczar: Dulo to SNRI – działa na serotoninę jak praktycznie każdy antydep, ale również na noradrenalinę, stąd ta potliwość. Być może właśnie to ta noradrenalina pomaga Ci psychicznie. Ale zlany potem nie zagadasz skutecznie dziewczyny, więc po co lepszy nastrój...
  • Odpowiedz
  • 0
@Pietruchoowy @szatanEK666 no to niedobrze ;( pół biedy że to sama woda i nie cuchnę (chyba) ale średnio to wygląda w towarzystwie jak każdy suchy a ze mnie się leje i ludzie pytają czy wszystko ok ()

@Satan_Was_a_Babyboomer ehhh.... tylko że ja się pocę na całym ciele - chwila w parnym pomieszczeniu i wyglądam jakbym spod przysznica wyszedł (), gdyby problem
  • Odpowiedz