Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jest tutaj ktoś ze wzrostem 170cm lub mniej, kto z sukcesami używa tindera, lub innych apek typu badoo itp ? Czy its over tak jak pisze tutaj 90% ludzi?

#przegryw #blackpill #wzrost #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Moim zdaniem wzrost to nie problem i koniec końców znajdziesz sobie kogoś o ile jesteś ładny/przeciętny ale mocno nadrabiasz osobowością, w innym wypadku bycie karzełkiem jest kolejnym z minusów do kompletu. 170 to jeszcze nie tragedia ale w obecnych czasach gdzie co drugi oskarek ma 190 to jednak trochę lipa
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: wyglad jest najwazniejszy, bo robisz "pierwsze wrazenie" i wzbudasz pozadanie, ale charakter ma tez znaczenie na dluzszy dystans. Tak na dobra sprawe musisz spelniac oba warunki zeby byc w zwiazku, czyli nie mozesz wygladac jak gowno + nie mozesz byc autysta na przyklad.
  • Odpowiedz
@rumtreiber21: Ale wszystkie patrzą na wygląd. K---a typie, Ty też patrzysz na wygląd. Tylko Tobie podoba się minimum 40% populacji kobiet w wieku 15-30, a im 5%, z czego za przeciętnych lub wyżej uważają tylko 20% ogółu mężczyzn w wieku 15-35 lat. I stąd się bierze ta różnica. Gdy jest czas na pierwsze związki to żadna nie patrzy na Twój charakter. Dlaczego? Bo on k---a nie ma żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zawsze bawi mnie to urojenie, że morda jest ważniejsza niż wzrost. To g---o prawda - najbardziej rozpowszechniony cope w blackpillu tylko dlatego, że miarka jest bezwzględna. Od razu dostajesz feedback w przeciwieństwie do mordy, w przypadku której taki incel może sobie wmawiać najróżniejsze kocopoły typu że jest normikiem. Jedyne manlety <180 jakie regularnie widze chodząc po ulicy to beciaki zasuwające z otyłymi p0lkami po 30. Natomiast wszystkie julki teraz
  • Odpowiedz
@21kremuwkarz37: wzrost to pierwsza rzecz na ktora sie patrzy, taka prawda i sa badania na to.Ja mam zawsze beke jak ktos pisze, ze przeciez jakis aktor jest niski i ma lasek pelno. No, ma bo jest k---a aktorem XD
Albo cos w stylu masz zakola? O------l sie na lyso i bedzie super. Jason Statham jest lysy i zajebiscie wyglada. Czasem ciezko odroznic kto na tym portalu trolluje a kto pisze
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: bez przesady z tymi centymetrami takie 175 cm wzwyż to już będzie ok bo jednak większość lasek będzie o conajmniej pół głowy niższa
Problem zaczyna się gdy masz taki wzrost, że co druga laska jest na równi z tobą
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): Miało do jakiegoś 2017 może 2018 jak tinder raczkował, potem wymagania rosły a dzisiaj nawet jak znajdziesz związek to szykuj się, że twoja wybranka gdzieś pójdzie z koleżankami na tańce i zakocha się w pierwszym i lepszym 190 cm jak ją oczaruje pewnością siebie, co w dodatku przy twoim wzrostu dziecka z gimnazjum jest kompromitacją twojej osoby
Sam mam 175 i ostatnią dziewczynę miałem 7 lat temu, od
  • Odpowiedz