Wpis z mikrobloga

@MasterBaron: Miałem to samo, najważniejsza to jest szybka rehabilitacja (najlepiej w tym samym tygodniu) oraz neurovit, dzięki temu po miesiącu wróciłem do normalności, niestety nerw lubi reagować na klime
  • Odpowiedz
  • 0
mi neurolog zapisal thiogamma 600 1x14 ,steryd jednorazowo do miesniowo depomedrol i hialag 0.4 masc do oczu bo lewo oko nie reaguje na mruganie , kupilem se jeszcze witaminy b12 b6 b1 i od wczoraj zaczalem ten masaz twarzy z filmikow na yt i szukam na terenie krakowa fizjoterapeute ktory ma doswiadczenie z porazeniem nerwu twarzy , chce to wyleczyc jak najszybciej
  • Odpowiedz
obwodowe idiopatyczne? przewialo w aucie? zimny lokiec?
Steryd przeciwobrzekowo idzie i przeciwzapalne niesteroidowe ewentualnie.
witaminy to hokus pokus jak tiamina czy becozym benerva complex
  • Odpowiedz
  • 0
@MasterBaron: znalazlem jedna z placowek fizjo i jest taki komentarz " Przyszedłem na leczenie nerwu twarzowego po 6 dniach od wystąpienia problemu, więc można powiedzieć na ostatnią chwilę. W 3 dniu zacząłem łykać Encorton i Neurovit. Miałem całkowicie sparaliżowaną lewą stronę twarzy. Już po pierwszej wizycie i terapii z prądami oraz laserem, kącik ust zaczął wykazywać delikatne ruchy, a z każdym kolejnym dniem było coraz lepiej. Leczenie zakończyłem zaledwie po
  • Odpowiedz
@MasterBaron: odpisałem na pv, neurovit jest tylko na recke, co do sterydów to nie panikuj jak ci siądzie na mięśnie nóg i będziesz dziwnie chodził, to norma przy dużych dawkach :)
  • Odpowiedz
  • 0
@drakan8: zaczelo sie w czwartek wieczorem, a steryd depo medrol jednorazowo mialem w piatek o 18 i zaczalem od piatku thiogamma 600 w niedziele dolozylem neurobiom jutro sproboje moze uda mi sie dodzwonic do neurologa ktory mnie badal i sie dopytac o ta rehablitacje zeby mi doradzil a jak mi sie nie uda to pojde prywatnie i zobacze co zasugeruje neurolog z ta rehablitacja, niechce popelnic bledu i chce odzyskac
  • Odpowiedz
przewialo na rowerze, obrzek nerwu w otworze rylcowo sutkowym jest, steryd trteba brac i ewentualnie niesteroidowe przeciwzapalne jak ibupforen diclofenac etc. Co do witamin to nie ma dowodow ze dzialaja, jeden rabi mowi tak drugi rabi mowi nie.

neurolog jak bedziesz w histerii, bo to leczy lekarz rodzinny normalnie,
  • Odpowiedz