Wpis z mikrobloga

Kupiłem grę, kupiłem abonament... I jestem graczem od pierwszego Eu, Eu2, Hoi1(druga wojna światowa ( ͡º ͜ʖ͡º)), hoi2, DH, Vic, Vic 2, Hoi 3, eu3, eu4... A nawet te gówna z ery eu1 jak wojna róż i coś tam... No i wszystkie CK oprócz ck3.
I nie mogę Hoi4, jak #!$%@? nie mogę dowodzić sam armia? Przecież ta gra przypomina jakieś mobilne gówna. Znaczy mogę ale tracę w #!$%@? bonusów. Też tak macie? Każda nowa odsłona była dla mnie wow... A ta odsłona to jest proszę pana gówno.
#hoi4 #eu4 #paradox #gry
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piastan: #!$%@? ciężko powiedzieć. Jak widzę jak #!$%@? jest HoI3 to mi się odechciewa odpalać nawet. Nie żeby HoI 4 był zajebisty. Ostatnie patche tak #!$%@?ły balans AI, że ja #!$%@?ę xD
  • Odpowiedz
@Hakunamatata57: @orgin246 @Piastan
Hoi3 jest elegancki. Gram do dzisiaj.
W hoi3 możesz sterować ręcznie, ale możesz też powierzyć wszystko komputerowi (cały teatr wojny lub jego kawałek). Jedynym minusem hoi3 jest brak możliwości ręcznej ingerencji, gdy oddamy cały teatr komputerowi. Nie da się jak w hoi4 przesunąć konkretnej jednostki (chcemy np. zwalczyć kocioł).
W hoi3 cholernie mi brakuje możliwości sterowania, gdy teatr jest pod kompem.
Dlatego grając np. III
  • Odpowiedz
  • 0
@Reiter1906: w zależności os technologi. Lepsze tech ologia to więcej samolotów xD tam jest jakieś kara za stackowanie.

@Suheil-al-Hassa no mogę, ale tracę wtedy wszystkie dodatki za plan/generałów.

p.s jak w każdej grze paradoksu w końcu osiągasz efekt kuli śnieżnej i mikro zarządzanie nie jest już potrzebne. Tylko bardziej na palę wydajesz rozkazy.
  • Odpowiedz
@Piastan miałem mieć to w dupie ale już nie mogę czytać tych głupot.

1. Za ręczne sterowanie dywizja nie tracisz bonusów od generałów.
2. Za ręczne sterownie dywizja nie tracisz bonusów za planowanie.
3. Planowanie nie generuje się w momencie kiedy dywizja nie jest częścią linii frontu. Należy przydzielić dywizje do określonej linii frontu, naładować bonus, a następnie można ręcznie nimi sterować zachowując bonusy.
  • Odpowiedz
@Piastan: Ustaw plan, ale nie aktywuj jego wykonania. Planowanie się zbiera.
Mnie bardziej irytowały jednostki, które uznały, że czas wyruszyć w drogę na drugi koniec frontu i bonus z okopania się poszedł rypać.
Za chwilę wstaje następna jednostka i idzie na miejsce tej co się ruszyła.
  • Odpowiedz