Wpis z mikrobloga

@anisek: Odebranie praw publicznych to tylko odebranie czynnych i biernych praw wyborczych, więc to niezbyt skuteczny środek na "tu i teraz", a swobody "pier*lenia głupot w internetach" im nie odbierze. Jako środek długofalowy odbierający im prawo do głupiego głosowania być może dałby rezultaty w następnym pokoleniu. To zdecydowanie lepszy środek na polityków.
Najlepszą opcją byłaby banicja - tyle, że w dzisiejszych czasach musiałaby się wiązać z pozbawieniem obywatelstwa, co zgodnie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ty ruskiego, białoruskiego akcentu tu nie słyszysz? jesteś mega manipulantem zawsze próbującym pokazać kobiety w złym świetle, w obliczu wojny na granicy to co robisz jest bardzo słabe, napuszczasz ułomnych wykopków niby na Polskie kobiety choć to nie sa Polskie kobiety, po co to robisz? tylko chcesz polaryzować i to na tle wojny dla atencji jak mniemam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@solimoes nieskalane myślą lewaczki z kobietą niewiele mają jak dla mnie wspólnego, a takie zachowania jak pokazuję zasługują na ostracyzm nic więcej. p0lki też tam były i to jest haniebne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Khebib OKO press XD Może jeszcze jakiś sondaż z Wyborczej do kolekcji? Mojej różowej ani mojej mamy nikt się o to nie pytał, z tego co mi wiadomo moich koleżanek również, więc sam zamilcz, i idź smarować dupsko swojej matuli na najazd ciapaków, skoro tak bardzo lubisz wrzucać wszystkich do jednego wora, i jesteś taki chłodny że nie ruszyłyby cię krzywdy wyrządzone kobietom, bo zobaczyłeś jakiś biedasondaż na stronie znanej z
  • Odpowiedz
  • 0
@solimoes:

ty ruskiego, białoruskiego akcentu tu nie słyszysz?


Wychodzi na to, że tylko ty masz omamy xD To są polskie juleczki, zapewne przekupione pieniążkami zza wschodniej granicy. To wszystko. Nie rozumiem po co na siłę doszukujesz się tu arabek i białorusinek/rosjanek xd
  • Odpowiedz