Wpis z mikrobloga

@KEjAf: No trochę źle pamiętasz, pod kościołami stali rózni narodowcy, Mentzeny i inne takie a oprócz tego grupki z Legii chciały atakować z bocznej uliczki butelkami w osoby, które absolutnie nic nie zrobiły. Do tego w marszach aborcyjnych to brał udział bardzo szeroki przekrój społeczeństwa a tutaj to jakaś gównażeria dziwna
  • Odpowiedz
  • 0
przydaliby się tam jacyś kibice Legii, bo widać żołnierze mają związane ręce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KEjAf obawiam się, że oni też mogą mieć wpojone, że kobiety nie uderzą.
  • Odpowiedz
@Myszka_:

Skąd się takie dzbany biorą?


Mieszanka pożytecznych idiotek, ale przede wszystkim opłacanych trolli. Trzeba zajrzeć skąd dostają przelewy na konto i czy nie jest to ziemniaczana republika na wschód od Białegostoku
  • Odpowiedz
@WielkiNos: kiedyś kobiety szanowały i doceniały mężczyzn stających w obronie kraju, granic i ich bezpieczeństwa.
Niesamowite jak obecnie żyjącym babom sprano berety.

Niech sobie może posłuchają jak "ubogacenie" się sprawdza - szczególnie dla kobiet właśnie - na zachodzie.
szpongiel - @WielkiNos: kiedyś kobiety szanowały i doceniały mężczyzn stających w obr...
  • Odpowiedz
  • 3
chciałem w pierwszej chwili napisać, żeby któraś dwa razy nie dostała, ale tu się i po dwa razy należy.


@zmarnowany_czas to są wszystko jednostrzałowce. Do szybkiego usadzenia 1 strzałem w gębę. Mam nadzieję, że ludzie je zidentyfikują i zlinczują.
  • Odpowiedz