Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: to jest bardzo ciekawe. Jeśli ktoś pojeździł na wyjazdy na mecze, to wie że za powiedzenie w twarz takich rzeczy funkcjonariuszowi jest gazowanie, glebowanie, pałowanie i później szybki wyrok.

A tu obchodzą się z tymi lafiryndami jak z jajkiem. Te podwójne standardy...
  • Odpowiedz
  • 8
obchodzą się z tymi lafiryndami jak z jajkiem.


@cibronka nie powinno być ochrony kobiet kiedy na to nie zasługują. Ale zaraz jacyś spermiarze by się spłakali. Tak samo było kilka dni temu jak jakiś szon psuł dobre imię uczelni rozkraczając się na zdjęciu z pracą dyplomową. Było wielkie olaboga, bo wykopki incele donoszą do dziekana na biedną juleczkę, która nikomu nie robi krzywdy. Jakiś spermiarzyk zgłosił i usunęli. Są bezkarne i
  • Odpowiedz
@WielkiNos smutno się tego ogląda bo to tylko pokazuje słabość naszego państwa. W państwie które potrafi egzekwować swoje prawo takie julki najpierw by dostały serje ostrzegawczą nad głowami a później kolbą karabinu w dziąsło i do prokuratury za utrudnianie pracy służbom.
  • Odpowiedz
Ktoś mi wytłumaczy, kiedy polski żołnierz stał się takim popychadłem, że byle brudas może go upokorzyć, zwyzywać, opluć, a on nawet nie zareaguje. Ten mundur chyba do czegoś zobowiązuje, bo coś sobą reprezentuje.


@OlaKordasOfficial: To się bierze trochę z tego że Polak ze swojego poziomu nie ma prawie żadnego autorytetu a przez to nie może np. stosować przemocy w celu obrony swojej godności czy mienia.

Żołnierz polski od siebie nie może nic zrobić - musi czekać na rozkaz od władzy
Phallusimpudicus - >Ktoś mi wytłumaczy, kiedy polski żołnierz stał się takim popychad...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ale mi takie coś dźwiga ciśnienie. Ja pierdo*ę jak można być takim niedojeb*m mózgowym żeby atakować ludzi którzy ryzykują własne życie i zdrowie w obronie ojczyzny?
  • Odpowiedz