Wpis z mikrobloga

Jeśli my mężczyźni nie weźmiemy sprawy w swoje ręce, to ten kraj czeka upadek


@Kopytnik_1: proszę, zróbcie porządek. Nie może tak być, że żołnierz ma mniej praw niż jakieś opętane julczyska
  • Odpowiedz
@WielkiNos: To niemieckie, czy kacapskie onuce, bo wychwyciłem angielski, ale nie wiem na ile on oryginalny i nie pod publiczkę międzynarodową kacapskiego lewactwa xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: A pomyśleć ze pokolenie temu dostały by pała po głowie a dwa to pewnie by nawet strzelali xD

Ja osobiście bym je jeszcze przez ten płot przecucił. Ciekawe jak szybko by chciały wracać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos opłaca ich ruski, co się dziwicie. Większość aktywistow jest finansowana na wschodzie. Jakoś trzeba ich przepchnąć przez mur. Wiem bo tam siedziałem niestety, dziwię się tylko,że nie ma policji na miejscu (pewnie już jedzie)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: co to za okrzyki "#!$%@?ć psa" o co tu chodzi? xD

W dodatku co ci żołnierze robią, niech oddadzą strzał ostrzegawczy w powietrze, jeśli to nie pomoże to po prostu użyć siły i spuścić #!$%@? to się szybko nauczą zachowywać odpowiednio, bo im społeczeństwo wyprało mózgi i myślą, że kobieta jest nietykalna i jej wszystko wolno.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: przydaliby się tam jacyś kibice Legii, bo widać żołnierze mają związane ręce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam jak były protesty kobiet i jacyś kibice stanęli po przeciwnej stronie barykady, w szczególności zdaje się dla ochrony kościołów przed sprayami i doszło do jakichś tam starć.

Dominujące głosy na ten temat w internecie to była oczywiście krytyka postaci "kibice mieli bronić polskie kobiety przez islamistami, a okazuje
  • Odpowiedz
Pomyśleć że miałbym się poniżyć i biegać za taką p0lką witaminką której w głowie tylko skakanie na bhutazie czarnucha xD
  • Odpowiedz