Wpis z mikrobloga

  • 6
@Diamond-kun: tak, jestem specjalistą i wiem jak powinno się reagować na strzelca i znam procedury jakie powinny być zachowane. Dziurawiec kucający za VIP-em nie wpisuje się w procedury
  • Odpowiedz
  • 0
@Tajlosfit: po Twoim komentarzu widzę że masz duże doświadczenie w wyznaczaniu zadań podczas takich operacji. Obserwacja dup kolegów z przykucu to odpowiedzialne i ważne zadanie, dała radę nawet nie dostać kulki jak jej koledzy i koleżanka, jak już wspomniałeś
  • Odpowiedz
@Mortigan: ty wiesz że ta baba już nic nie mogła zrobic, więc kucnęła? Ale ok, przecie, Ty dowodziłeś jakimis trepami, więc z pewnością masz pojęcia o secret service, delta i innych organizacjach bojowych
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: oni w tym secret service to chyba sami nie mają pojęcia. Bo dopuścić do strzałów na zabezpieczonym przez siebie terenie to trzeba jednak wyróżnić się wybitną niekompetencją. Jakby wykopek odpowiadał za to zabezpieczenie to skutek całego zajścia byłby podobny.
  • Odpowiedz
  • 1
@Maneharno: zgadzam się, to nie powinno się wydarzyć. Gość obserwator czy kogo tam mieli ze snajperem do #!$%@?, gość od rozpoznania też się nie popisał. Cała ta akcja bardzo dziwna
  • Odpowiedz
  • 0
@Tajlosfit: skąd ty wiesz kim dowodziłem i co robiłem? Nie mogła nic zrobić? Nie wiesz o czym piszesz i próbujesz podawać jakieś argumenty z dupy, nie będę tracił czasu żeby Ci próbować wyjaśnić czemu zachowanie agentki było złe bo wiesz lepiej.
  • Odpowiedz