Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje: możesz być genialnym piłkarzem klubowym, ale w reprezentacji nie mieć z kim grać - m.in. Lewandowski - przez co nie zdobędziesz głównych trofeów i przyjdzie ci taki mesi który ma z kim grać w hitlertynie i zdobywa złotą piłkę jedną po drugiej bo wygrywa kupa ameryka czy mundial xD
  • Odpowiedz
wygrywa kupa ameryka czy mundial


@winsxspl: co ty bredzisz? Messi do 2021 nic nie wygrał z reprezentacją, więc te twoje przemyślenia są pozbawione jakiegokolwiek sensu
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: zycie jest sprawiedliwe bo miliarder ma jeszcze wiecej niż mial xd on byl Goatem juz wczesniej, chociaz to chyba najbardziej bezjajeczny, nijaki goat jakiekokolwiek sportu. Nawet nie wiem czy bym z nim chcial wypić piwo na rynku bo ten gosc nie ma chyba nic ciekawego do powiedzenia. No dobra chcialbym bo bym poprosil go o autograf na cottonworldach i zarabiał na fanbojach
  • Odpowiedz
@KebabZostrymSosem: Ale chodzi o to, że nwet o piłce mam wrażenie, że nie pogadasz z nim jakos zajebiscie. Bez zadnych duzych rozkmin, konkluzji, omawianiu innych graczy ich zalet i wad. Oczywiscie to tylko moje odczucie, moze jest inaczej ;) ale zobcz sobie np wywiady z Kobe Bryantem, jak on opowiada o swoim sporcie i życiu. A stawiam czteropak marcowego, że Messi nie poświecił tyle energii co Kobe w szlifowaniu swojego
  • Odpowiedz
@lordprzegrywus: to w Hiszpanii mówi się po angielsku? W szatni w Barcelonie jest to obowiązujący język?

Dodatkowo to, że Messi nie mówi publicznie po angielsku wcale nie znaczy, że ten język jest mu kompletnie obcy
  • Odpowiedz