Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o czymś takim , kobieta lat 28 po rozwodzie z dwójką dzieci w wieku 3/4latka wszystkie poprzednie związki z typowymi sebiksami , zaburzenia narcystyczne kompleks Boga i ogólnie twierdzi że lubi takie typy czuję się wtedy słaba😅.Ogólnie ona sama nie wie czego chce . I teraz jest próba uderzania do chłopa który ma 46 bo ja uwiódł wzrokiem i za nią teoretycznie goni i czują "Vibe" do siebie.Chlopa nie znam. Ogólnie jak rozumieć taką relację , czy chłopa na starość #!$%@?ło ?patrząc do przodu to on mógłby być dziadkiem dla tych dzieci 🤦.
#zwiazki #rozowypasek #niebieskiepaski #seks #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Johnny007pl: tak ale nie masz 46 , a w mym przykładzie jednak jest dość kontrowersyjne coś takiego , za 10 lat młodzi będą mówić do ojca dziadku xd
  • Odpowiedz
@Emka5: nic ciekawego od strony psychologicznej tu nie widzę. Pato karynka i pan z kryzysem wieku średniego, historia do bólu banalna i nie trzeba nostradamusa żeby znać jej zakończenie.

Nie ma męczenników, są tylko ochotnicy.
  • Odpowiedz
patrząc do przodu to on mógłby być dziadkiem dla tych dzieci 🤦.


@Emka5: albo ojcem, od cholery znajomych w wieku 40+ zostalo ojcami po raz pierwszy. Granica od dawna sie przesuwa rodzicami nei zostaja juz tylko i wylacznie ludzie w wieku 20-35 lat.

Z reszta jesli to prawda co piszesz o tej lasce, to chlop sie pobawi (o ile w ogole bedzie zainteresowany jakas baba z lipna przeszloscia i 2
  • Odpowiedz
  • 0
Ja tam nie mam nic do takiego czegoś by w tym wieku zostawać ojcem ☺️. A ja jestem obserwatorem tylko w pracy 🤷🤣
  • Odpowiedz