Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na jakimś anglojęzycznym forum zablokowała mnie murzynka bo obrażała białych i życzyła im najgorszego mając jakieś cytaty o Bogu w profilu więc ja zaczęłam o to maglować , że czemu udaje wierząca jak jest rasistka i nienawidzi innych , speniala i dała mi bloka 🥲
#gownowpis #4konserwy
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@chlodna_kalkulacja a po co ona obraża innych ludzi a za chwilę udaje wielką modlitewnice w innym wątku
Trzeba takie łajdactwo sprowadzać na ziemię a nie , że wyzywa kogoś a za chwilę ręce składa anioł po nią przyleci
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@M4rcinS chyba cię poyebalo że powiem , mam tam wypowiedzi z wyświetleniami po 60 k , już wam mówię żebyście mogli namierzyć , wypad
Laske po pieprzyku na brzuchu wytropili a ja mam mówić kolesiowi który nie życzy mi dobrze ggdzie pisze chyba żart
Nikt normalny nie będzie linkowal swoich socjali na wykopie
  • Odpowiedz
@Linnior88: Naprawdę uważasz, że jak ktoś ma skrajne odpały i combo typu hipokryzja, rasizm, nienawiść przy jednoczesnym zasłanianiu się pięknymi i wzniosłymi cytatami i udawaniem bycia bogobojnym, to po zdemaskowaniu go i uświadomieniu tego wszystkiego nastąpi u niego jakaś refleksja, zaduma albo pokora?
  • Odpowiedz