Wpis z mikrobloga

Hejka żabki ()
Chętnie narysuję pieski/kotki/inne zwierzaczki/magiczne stworzonka w takim stylu jak poniżej na zamówienie , proszę o kontakt na priv ʕʔ

Bardzo potrzebuję jakoś dorobić ()
Aktualny czas oczekiwania po zatwierdzeniu szkicu to 3 dni ❤️
*Wysoka jakość
*Dowolne wymiary
*Stały kontakt ze mną w trakcie pracy

Najchętniej kontaktuje się przez instagrama: @mewarysuje

#ilustracja #digitalpainting #rysujzwykopem #rysunek #ogloszenie #zwierzaczki #zwierzeta #biznes #przyroda #natura #owcarysuje #art #artysci #sztuka #tworczoscwlasna #malujzwykopem #hobby #zainteresowania
OwcaRysuje - Hejka żabki (。◕‿‿◕。)
Chętnie narysuję pieski/kotki/inne zwierzaczki/magi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 2
@RidgeForrester moje stare pseudo było „Owca” zmieniłam na mewa bo miałam z nim złe wspomnienia (bardzo brzydkie przezwisko przez to że puszą mi się włosy trochę bardziej niż standardowemu człowiekowi) ʕʔ dziękuję, powodzenie się definitywnie przyda a najbardziej jakiś klient (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf mam w zwyczaju ustalanie z konkretnym klientem zazwyczaj ale jeśli jest potrzeba to podam też w poście (oceniam ile roboty jest w danej koncepcji po prostu ale nie przekraczają zazwyczaj 300-340 zł w najbardziej skomplikowanych przypadkach a takich już dłuuuugo nie miałam, w ogóle to nie wiem kiedy miałam ostatnio klienta) ()
  • Odpowiedz
@RidgeForrester ja mogę się czesać co 5 sekund a i tak wyglądam jakbym była nieuczesana i to jeszcze się w takich losowych miejscach w loki skręca a w innych miejscach proste jak druty, nie ma siły na to - nie ma siły ()
  • Odpowiedz
@D00D00 czeszę przed suszeniem włosów zazwyczaj , mam ostrą postać AZS i nie mogę korzystać z wielu specyfików - wszystkie powodują dziwne reakcje (bez suszenia włosów też od razu mam plamy ran na głowie)
  • Odpowiedz