Wpis z mikrobloga

Przy takich sytuacjach jak zamach na Trumpa, warto zastanowić się jak niebezpieczni są lewicowi fanatycy. U nas widać dokładnie to samo: skrajna agresja, przerywanie wykładów, odczlowieczanie i otwarta nienawiść kierowana w stronę prawicowych polityków. Zachęcam do zapoznania się z raportem forum idei ibris, zgodnie z nim " Nikt nie nienawidzi tak jak wyborcy Koalicji Obywatelskiej"
#polityka
  • 24
  • Odpowiedz
@wAr1948: na szczęście sami może sobie zobaczyć pełne miłości komentarze od konserw względem lewej strony.
Już nie mówiąc o szambie pokroju TV Republika czy dla pieniędzy.
  • Odpowiedz
  • 3
na szczęście sami może sobie zobaczyć pełne miłości komentarze od konserw względem lewej strony.


@TenXen47: Piszesz o wykopie? Z mojej perspektywy, prawicowe wartości są tutaj zewsząd atakowane. Wystarczy przypomnieć jak tutejsza lewica bestialsko zareagowała na tragiczny wypadek działacza partii Korwin. Dosłownie cieszyli się z tego, że człowiek został do końca życia kaleką.
  • Odpowiedz
Z mojej perspektywy, prawicowe wartości są tutaj zewsząd atakowane. Wystarczy przypomnieć jak tutejsza lewica bestialsko zareagowała na tragiczny wypadek działacza partii Korwin. Dosłownie cieszyli się z tego, że człowiek został do końca życia kaleką.


@wAr1948: Mówisz o tym kolesiu, który planował wrzucanie ateistów do dołów z wapnem? Tą prawicową wartością są masowe morderstwa kilku milionów Polaków?
  • Odpowiedz
  • 0
@M4rcinS: @matti-nn @Mandarex Przecież on tam popełnił jakiś debilny wpis z zerową szansa (i chęcią) realizacji. Wpis jakich pełno na wykopie. Neuropa za to autentycznie się cieszyła z faktycznej krzywdy jaka się stała innemu człowiekowi. Wiwatowali, że ktoś został kaleką, co wiecej - zakopali mu zrzutkę na protezy. Dla mnie to jest niewyobrażalny poziom nienawiści i zmieniło moje postrzeganie tych osób jako niebezpiecznych fanatyków.
@kobiaszu: Przecież
  • Odpowiedz
  • 0
Nie znając osoby wiesz kiedy tylko żartuje, a kiedy mówi w pełni na poważnie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@matti-nn: to było ewidentnie widać po formie wpisu, gdzie użył sformułowan używanych w memach.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz Jest coś takiego jak Kłamstwo Oświęcimskie, powinien być odpwoednik tego jeśli chodzi o Polskę. Braun to może być pajac ale robi hucpę dlatego bo polskie państwo jest słabe i ma to w dupie a nie powinniśmy pozwalać sobie na szkalowanie naszego kraju u nas.
  • Odpowiedz