Wpis z mikrobloga

#przezswiatnafazie
Fazolandia kojarzyła mi się z domkami wczasowymi wraz z polem kempingowym.. no ale wybrał taką ruderę to co poradzić, że mu nie pykło. Wydaje mi się, że za szybko chciał sobie ułożyć "prawdziwe" życie, przez co w wieku 35 lat (czy ile on tam ma) po prostu zdziadział. Jak nie oddziadzieje i nie zrobi dobrego kontentu na przełomie roku to nie wróżę mu zbyt dobrego powrotu do działalności popularnego podróżnika, czy tam jutubera.. Szkoda.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skiros: Takie pokoje to bardziej dla starszych osób, rodzin. Jego oglądali, oglądają raczej młodzi. Mało $$$ mają i wydawało mi się, że bardziej w taką stronę to pójdzie. To by musiał być bardziej pato klimat. :)
  • Odpowiedz
  • 5
@MLeko29: Nie był aż tak, miał chociaż chęć do nagrywania. Nagrywanie = przychody, przychody = nagrywanie kolejnych ciekawych epizodów. Na jego miejscu rzucił bym cały ten obiekt w p---u i zaczął nagrywać ciekawe nowe odcinki. Tej rudery w przeciągu kilku lat nie sprzeda, zysk będzie miał z tego zerowy, a zabranie się za nagrywanie pomoże mu z tym wszystkim. On ma typowy charakter(?) nie wiem jak to ująć, żołnierza wracającego
  • Odpowiedz
  • 0
@notBart: a mało jest podróżników na yt? nawet tych mniejszych z którymi może ruszyć w podróż.. może w tą stronę powinien iść :)
  • Odpowiedz
On ma typowy charakter(?) nie wiem jak to ująć, żołnierza wracającego z wojny. Nie potrafi się odnaleźć w normalnym świecie chociaż próbuje. On po takich mocnych podróżach dostaje fiołka w domu


@skiros: to bardziej od ćpania narkotyków i chlania alkoholu,
Tacy ludzie mają bardzo przebodzcowane organizmy

I zwykle proste fajne rzeczy ich już nie cieszą nie
  • Odpowiedz
  • 1
@adamsowaanon: Pewnie masz rację, ale wydaje mi się, że otoczenie którym się otacza w obecnym okresie go też do tego doprowadziło. Wydaje mi się, że nie tyle alko i narko w latach dojrzewania mu zaszkodziły. Faza raczej nie myślał, że podróże go uratują, a założenie rodziny. Rodzina to bardzo duża odpowiedzialność przy takim zawodzie, więc z automatu siebie pogrzebał w internecie.
  • Odpowiedz
@skiros: na tym jego nowym kanale faza na końcu świata to widać ze on ma taki typowo cygański stosunek do życia. Pojeździć, coś tam porobić ale taka prosta, codzienna, sumienna i niestety monotonna praca go nie interesuje. Nudzi go i tyle. Spasł się, wybiło estrogen to i ciagle ryczy. Stary faza już nie wroci bo ma rodzinę a w to ze wymyśli coś nowego to jakos nie wierze. Poza tym
  • Odpowiedz
@skiros: on najpierw gadał że teraz czas na poważne życie i on już nie będzie youtuberem bo on jest poważnym ojcem i będzie prowadził tą ruderę xd teraz okazało się że chce być youtuberem znów ale tylko na wyjazdy 2-3 tyg bo rodzinka czeka przecież ta jego żona go zostawi i na końcu zostanie alkoholikiem
  • Odpowiedz