Wpis z mikrobloga

Jarosław Majtczak prokurent Rigello Sebastian Majtczak sp. z o.o. sp. k. prowadząc działalność gospodarczą pod nazwą P.P.H.U.BEROTEX Jarosław Majtczak skorzystał z pomocy publicznej na kwotę 62 900,17 zł. Ciekawe w jaki sposób została spożytkowana. @Watchdog_Polska czy można zapytać prywatnego przedsiębiorcy w trybie dostępu do informacji publicznej w jaki sposób spożytkował te pomoc publiczną?

#majtczak #wykop #afera #logikarozowychpaskow #a1 #wykopstrikesback
  • 18
  • Odpowiedz
Nie trzeba być aż nadto bystrym by domyslic się, ze rodzina Majtczakow to tzw "uśmiechnięta" familia. Fajnopolacy cwaniacy.


@Don_Kamizi: czytając ten komentarz aż ogarnęła mnie jakaś pusta, ale również straszne obrzydzenie do głupoty
  • Odpowiedz
@Don_Kamizi cały Wykop równo #!$%@? w jednej sprawie ale nie, oczywiście zawsze się musi znaleźć jakiś spierdox który w sprawie po prostu ewidentnego przestepstwa próbuje wbić się swoim małym politycznym #!$%@? między drzwi a framugę. Wyjdź z domu przegrywie, może przestaniesz się nakręcać politycznie w każdej sytuacji, bo za chwilę #!$%@? własnej matce jak ci się coś znowu #!$%@? w tej pustej głowie.
  • Odpowiedz
@Don_Kamizi: Srol patafianie - jeszcze tego brakuje, żeby wpisać tę #!$%@?ę do jednej z lewicowych partii. #!$%@? mnie obchodzi czy masz rację z sympatiami politycznymi tych #!$%@?ów, dla mnie liczy się tylko, żeby PiS nie zaczął przyszywać ich do PO i wice versa. Wszyscy mają ich #!$%@?ć równo od prawa do lewa.=
  • Odpowiedz