Wpis z mikrobloga

Dobra ostatni post pisałem na szybko i trochę niedokładnie.

Jak się przyjrzeć bliżej całości to jest kilka intrygujących zbiegów okoliczności. Spółki o nazwie Rigello sp. z o.o. oraz Rigello Sebastian Majtczak sp. z o.o. sp. k. istnieją od (w kolejności od kwietnia 2023 r. oraz od czerwca 2023 r.) wypadek miał miejsce 16 września 2023 r. do tego dnia ujawnionymi członkami organu zarządu tych podmiotów był jedynie Sebastian M., ale cóż się stało już po wypadku i ucieczce? Udzielona została prokura w Rigello Sebastian Majtczak sp. z o.o. sp. k. na rzecz Violetty Majtczak oraz Jarosława Majtczaka. Co to prokura? Z grubasza prokura jest to możliwość działania w imieniu spółki tak jak prezes zarządu. Czyżby Sebastian M. spodziewał się, że nie będzie mógł być w kraju?

Co ciekawe, data ujawnienia prokury w KRSie przypada na dzień 9 października 2023 r.
Jak podaje portal https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/kierowca-bmw-sebastian-majtczak-ciekl-z-polski-kilka-dni-temu/#google_vignette Sebastian M. uciekł z kraju w okolicach 24 września 2023 r., ciekawe kiedy, w jaki sposób i skąd udzielił prokury tym dwóm osobom? Jaki miało to związek z jego "planowanym wyjazdem na wakacje".

#majtczak #wykop #afera #logikarozowychpaskow #a1 #wykopstikesback
Raznaruskirok - Dobra ostatni post pisałem na szybko i trochę niedokładnie. 

Jak się...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-13 200846

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@numer_rachunku_karty: @JuneJohn to czyli nie jechał na planowany wyjazd i od początku uciekał przed wymiarem sprawiedliwości? Nie chodzi mi o sam fakt ustanowienia prokury bo to można zrobić na odległość na kilka sposobów, bardziej chodzi o narrację rodziny, która twierdziła że ten wyjazd to bez związku ze sprawą.
  • Odpowiedz