Wpis z mikrobloga

Materiał filmowy z luksusowego ukraińskiego ślubu nad włoskim jeziorem Como.

Ślub pary pochodzącej z Kijowa odbył się 10 lipca w Willi Balbiano, którą właściciele wynajmują średnio za 19 tys. euro dziennie. Jedną z par młodych okazała się Angelina Terska, która na co dzień pracuje w branży turystycznej. Kim jest pan młody, nie wiadomo. Ślub media oszacowały na 1 milion euro.

#ukraina #wojna #rosja
Pokojowa - Materiał filmowy z luksusowego ukraińskiego ślubu nad włoskim jeziorem Com...
  • 62
  • Odpowiedz
@Pokojowa: A to jak mój kraj napadną to mam zginąć w okopie? Nie mogę żyć dalej z tego co się dorobiłem? Chyba że to rodzina która ciągnie kasę z korupcji na Ukrainie to ha tfu Jak się normalnie dorobili kasy to spoko
  • Odpowiedz
  • 1
@piSSowiec39: tak, boli. Lepiej wydawac pieniadze podatnikow z krajow sasiedzkich ns wojne. Powinni zaczac od sciagania od swoich. Takich pieniedzy nie robi sie uczciwie na wschodzie.
  • Odpowiedz
@biaukowe: Osoby które chcą poświęcić życie za ojczyznę... Ja może do takich nie należę? Nie chcąc walczyć, zrobię więcej szkody niż pożytku... Po prostu wiem że do tego się nie nadaje i tyle. A jak rozpocznę życie gdzieś indziej to co mam mieć depresje że jest woja co może się skończyć tragicznie, czy zacząć życie i lecieć dalej? Jestem ciekaw jakie byś miał podejście jakbyś miał iść na wojne teraz
  • Odpowiedz
Ja może do takich nie należę? Nie chcąc walczyć, zrobię więcej szkody niż pożytku...


@MArcinnn96: Ale to zrzeknij się też pozostałych praw wynikających z istnienia państwa. Chociażby prawa własności nieruchomości. Czy może jednak tu już nie jesteś taki hardy w łamaniu praw i obowiązków obywatelskich?

Żeby nie było - rób sobie co chcesz. Ale nie dorabiaj ideologii i podwójnego dna do sytuacji, która jest prosta w interpretacji.
  • Odpowiedz
@slawek887: Mam prawo do życia mi ono wystarcza :) Nie oddam teraz tego na co sobie zapracowałem, ale porzucę wszystko na rzecz życia w takiej sytuacji. mało tego pracując na swój dorobek oddaje podatki między innymi na wojsko
  • Odpowiedz
no i co z tego? Mają pieniądze, chcieli wydać, #!$%@? Ci do tego ( ͡° ͜ʖ ͡° )


@Kulawy_Lis: panowie po prawo to pewnie przepustkę na froncie dostali ( ͡° ͜ʖ ͡°) A pieniążki jak znam życie te same, które wysyłała Europa na bron i pomoc humanitarna, akurat Ukraincy i Ruscy to pod względem spoleczno-gopodarczym są dokładnie tacy sami,
  • Odpowiedz
No bo Ukraińcy to mogą jedynie się chajtac w obdrapanym urzędzie stanu cywilnego w Połtawie przy akompaniamencie ruskich bomb.

Wam się serio w dupach poprzewracało od tych ruskich przelewów.
  • Odpowiedz