Wpis z mikrobloga

  • 16
@LoginZajetyPrzezKomornika: ostatnie jego wpisy - odkąd Tusk potwierdził budowę CPK - to już równia pochyła do schowka na miotły. Widać nerwówkę, widać zamotanie, a przede wszystkim widać prawdziwe oblicze wiernego, pisowskiego kundelka.
  • Odpowiedz
@lhotse89: Nie śledzę, ale wierzę. Ogólnie typ wydaje się mocnym sfrustrowany, media społecznościowe go wypromowały i tylko czekać, gdy przesadzi i spadnie całkowicie z rowerka. Pisanie o Polsce, że jest z dykty i kartonu, i tego typu wypowiedzi pokazują, jak bardzo jest nieprofesjonalny, pisząc coś takiego pod swoim nazwiskiem. Tusk podciął mu i jemu podobnym skrzydła, ucinając propagandę, że CPK, czy podobnego tego typu projektu, na pewno nie będzie. Pozostało
  • Odpowiedz
hehe specjalista z doświadczeniem vs randomowy wykopek xD


@konserwix: z doświadczeniem takim, że zatrudnienie może znaleźć tylko w jakiejś podrzędnej, bankrutującej spółeczce xD
Już myślami był w fotelu prezesa CPK, a tu niedobre polaczki mu źle wybrały xDDD
  • Odpowiedz
@konserwix: czy ja gamoniu coś wspomniałem o logistyce ? xD Nawet ze zrozumieniem czytać nie potrafisz a chcesz uchodzić za jakiegoś speca ze wspomnianej logistyki ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
Ja nie wiem czy ty jesteś debil czy po prostu upośledzony, ale


@Blahhblahh: xDDD Typ, który Wilka uważa za eksperta (a więc intelekt ma na poziomie kozy), ma czelność nazywać innych debilami i upośledzonymi, nie mogę xD

Facet ma za sobą kilka lat kariery w LOT, nagle po objęciu władzy przez PIS dostaje kierowniczy fotel, po paru latach idzie mu tak dobrze (xD), że aż awansuje za ocean do dużo mniejszej linii (do tego z problemami), a z każdym rokiem jego pracy kondycja Flair jest co raz gorsza. No idol wykopka, nie ma co xD Ale trzeba być prostym i tępym człowiekiem, żeby za wzór brać sobie takie
  • Odpowiedz