Wpis z mikrobloga

Pobiłem mój rekord wagowy :) dobiłem do równych 140 kg i jest to moja najwyższa waga jaką kiedykolwiek miałem w moim ponad 30 letnim życiu. Pisząc to popijam sobie właśnie colkę dla osłody. Tak trzeba żyć, a nie jakieś liczenie kalorii i katowanie. Pozdrawiam serdecznie.
#odchudzanietyronea #odchudzanie #chudnijzwykopem #dieta #wygryw #przegryw
FedoraTyrone - Pobiłem mój rekord wagowy :) dobiłem do równych 140 kg i jest to moja ...

źródło: waga

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OdwiecznaZielonka

jak mialem 20 lat to #!$%@? za trzech i waga 65 a w wieku 30 lat 100 kilo ziom nie denerwuj mnie


To urocze, bo badania mówią, że po 30 metabolizm się właśnie stabilizuje, a dopiero na starość bardziej zwalnia, ale o mniej niż 1% rocznie. Więc zwalanie winy na "metabolizm" to takie samo #!$%@? jak "grube kości" czy "geny". Krótko mówiąc zmień nawyki aka przestań #!$%@?ć ( ͡º
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: Ja za to ważę 92kg, 46 w łapie i zajebiście się czuję wiedząc, że mam lepszą formę od 99% trzydziestolatków. Od facetów idzie szacunek, od kobiet zainteresowanie. No ale każdy ma tam swoje.
  • Odpowiedz
@OdwiecznaZielonka

Gówno, a nie metabolizm się zmienia. Po co ludzie tak #!$%@?? Przecież o wiele łatwiejszym wyjaśnieniem i mającym więcej sensu jest to, ze ludzie z wiekiem mają bardziej osiadły tryb życia przez pracę w której się głównie siedzi.

Nawet porównując pracę biurową do szkoly w której miało sie WF i chodzenie co 45min z sali do sali, to samo z siebie robi dużą różnicę.

Przestajecie się ruszać, chodzić, a potem
  • Odpowiedz
@Need: i samo dojście do tej szkoły, wyjście z psem na spacer, wyjście z kolegami na dwór. Wszystko na piechotę. A teraz pewnie odpala swojego blachosmroda nawet jak do przejscia by miał 500 metrów. I jak zrobi 2000 kroków dziennie to jest dużo.

Chodzenie na piechotę dużo kcal spala. Wożenie dupska autem nie spala żadnych.
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone Jprdl, dwa razy tyle co ja XD

Jesli kupisz kiedyś mieszkanie, i będziesz je wykańczał łazienkę to dla Twojej wiedzy - większość zestawów podtynkowych ( geberit) ma nosnosc 120 kg. Kibel nie wytrzyma Twojego ciężaru :)
  • Odpowiedz
To urocze, bo badania mówią, że po 30 metabolizm się właśnie stabilizuje, a dopiero na starość bardziej zwalnia, ale o mniej niż 1% rocznie. Więc zwalanie winy na "metabolizm" to takie samo #!$%@? jak "grube kości" czy "geny". Krótko mówiąc zmień nawyki aka przestań #!$%@?ć ( ͡º ͜ʖ͡º)


@srul2016: przecież 30 to już starość ( )
  • Odpowiedz