Wpis z mikrobloga

#film #filmnawieczor #horror Dla fanów horrorów chciałbym polecić Hell House LLC. Mam słabość do found footage jako podgatunku, ale zazwyczaj w mojej opinii takie filmy są słabe. Natomiast tutaj udało mi się zżyć z postaciami, klimat narasta powoli, budżet jest mały, ale szczerze - w nocy, gdy to oglądałem, to prawie się posrałem ze strachu xD pewnie po części dlatego, że wczuwam się w ten podgatunek, bo jest "realistyczny", ale film zwyczajnie świetnie buduje napięcie i miałem poczucie, że twórcy chcieli zrobić coś naprawdę dobrego.
Dobruywaldios - #film #filmnawieczor #horror Dla fanów horrorów chciałbym polecić Hel...

źródło: 1000002212

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dobruywaldios: Zapomniałem o skrócie fabularnym. Jest to w formie dokumentu, jakbyśmy oglądali program na discovery, gdzie prowadzący mówią o tym co się stało w tytułowym domu strachów w dniu otwarcia, który główni bohaterowie stworzyli na terenie starej i nawiedzonej posiadłości i oglądamy zapisy z ich kamer oraz gości
  • Odpowiedz
@Dobruywaldios: długo wyczekiwałem tego filmu bo nigdzie na necie go nie było a tu chad cda wrzucił całą trylogię, z narzeczoną w jeden weekend pochłoneliśmy i zostałem fanem serii, clown był najlepszy
  • Odpowiedz
@dracul: siedze za zagramanico. Czy moglbys mi polecic ktores VOD? Mialem netflixa, hbo, ale ostatnimi czasy tesknie za czyms do ogladania. I rozmyslam miedzy cda a prime video. Czy cda daje wystarczajaco duza biblioteke? I najwazniejsze, myslisz, ze bez vpn normalnie bede mogl ogladac? :D
  • Odpowiedz
@Vagabund: nie mam pojęcia bo nie korzystam z vpn, CDA ma dosyc ogromna bibliotekę i wrzuca sporo niszowych horrorów które cięzko jest nawet pobrać. Między innymi Project Wolf Hunting,Sadness czy Urbex (2022). Szczerze mówiąc to te wszystkie platformy szybką się nudzą i dobrze również można z nich zrezygnować bo na torrentach w dzień premiery od razu też wrzucają produkcje.
  • Odpowiedz
@rales: całą serię polecam. Pierwsza część według mnie najlepsza, trzecią uważam za dobre zwieńczenie trylogii. Potem jest jeszcze spin off, a niedawno wyszedł teaser 5 części
  • Odpowiedz