Wpis z mikrobloga

Średnio co parę dni dostaje wiadomość na priv z pytaniem co z moją wartą 1.5k USD inwestycją w #leprechaun - czy trzymam czy sprzedałem.
Dlatego mały update - Niestety sprzedałem połowę jakoś około tygodnia temu - kiedy zaczęły się pierwsze spadki po wejściu na CoinMarketCap. Był to bardzo duży błąd, godny miana wykopowego inwestora, ponieważ od tamtej pory kurs nieustannie rośnie, obecnie o ponad 250%.

Mój obecny wynik to:
Zainwestowano 1.5k USD
Sprzedano połowę za 1k USD
Druga połowa dziś warta 3.5k USD
Czyli gdybym dzisiaj sprzedał to co mi zostało, to mój wynik to byłoby dokładnie 200% (+3k usd)

Natomiast, nauczony doświadczeniem, nie zamierzam sprzedawać ani jednego leprichona, przed wielomilionowym market capem.

#kryptowaluty
#codziennyshitcoin
Giga_Przegryw - Średnio co parę dni dostaje wiadomość na priv z pytaniem co z moją wa...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@mr_ponglish u mnie początkowa inwestycja 250$, potem dołożone na razem ~700$. Przed wyjazdem na wakacje tydzień temu już było z tego tylko 300$ a dziś gdy wracam jest 3k USD, a już miałem sprzedać i załadować to w coś losowego na SOL i pewnie było by nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Giga_Przegryw: Pierwsze moje wejście było przy $16k Market Cap i od tego czasu sukcesywnie dokupuje za każdym razem jak są konkursy :D. Nie sprzedałem ani grosika i niech sobie leży. Wystarczy jedna iskierka która odpali ten kanister z benzyną a wtedy będzie grubo. Ten coin naprawdę ma zajebisty potencjał a do tego team naprawdę robi dobrą robotę i jest mega zaangażowany w ten projekt. Nie ma prawa się nie udać.
  • Odpowiedz