Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #audi #mercedes #bmw

Planuje zakup samochodu, potrzebuje porady kogoś kto ma doświadczenie i porównanie w jeździe wieloma modelami.
mam już swoje lata :) i szukam auta przede wszystkim wygodnego, ktorym sie płynie. ale zarazem żeby miało swoja moc. nie zamierzam zapierd.. na zakretach , ale lubie jak jest dynamiczne. jakby jeszce mialo super audio to juz bajka bud 100-150, nie chodzi mi o nowe oczywiscie.
  • 29
  • Odpowiedz
@Songo-KU: za 150k to już spokojnie znajdziesz e lub s 550. Bardzo udany silnik 388KM i niewiele pali jak na 5 litrów. Na mniejszych się nie bardzo znam :) jak chcesz płynąć to musi mieć airmatica

Z nowszych pewnie też coś się ciekawego znajdzie.
Lexus to przehypowane na wykopie gówno, zwykła toyota że skórami lepszej jakości w srodku
  • Odpowiedz
ze swojego doswiadczenia powiem, ze najlepszym dla mnie autem na trasy byl suv. Po paru h jazdy, brak oznak zmeczenia.


@P-v-E: Najlepsze auto na trasę to ciągnik siodłowy - pneumatycznie amortyzowany fotel, dwa podłokietniki, w pełni regulowana kierownica, automatyczna skrzynia biegów, aktywny tempomat - bajka, w pracy nie czułem zmęczenia po 8-10h jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: ale to fakt, ja natrasy też mam x5 i jest super, wielkie, ciężkie auto, prędkości nie czuć, dobrze wyciszone, dobra widoczność, pozycja za kierownicą idealna, nie trzeba głowy podnosić, kark nie boli, przez to, że nogi są niżej jakoś lepiej się siedzi, światła innych troche mniej ci ryjec oślepiają. Trasę do Szwajcarii zrobiłem bez problemu na strzała i w sumie większego zmęczenia nie było, jeszcze na koniec dnia imprezę
  • Odpowiedz
@Songo-KU: ja niedawno kupiłem Volvo V90 Cross Country T6 czyli najmocniejsza benzyna z 2019 roku i jest to wg mnie najbardziej uniwersalne, najbardziej komfortowe i najlepiej zbudowane auto jakie w życiu widziałem.
Weź pod uwagę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Songo-KU Volvo S90 w diselku, mega kanapa i 250 kunia. Będę swoje sprzedawał bliżej zimy, 2018, przebieg poniżej 100k, budżetem też poniżej 100 ;)
  • Odpowiedz
@Songo-KU jeździłem wieloma różnymi samochodamii polecam SUVa. Mam ponad 40 na karku i jeśli zależy ci na wygodzie, braku bolących nóg czy dupy po dłuższej jeździe to suv będzie najlepszy. Ja sam jeździłem x5 x7 oraz x3. Sam też posiadam x3 m i większość pseudowyscigiwek Jak gólf gti nie daje rady ;)
  • Odpowiedz