Wpis z mikrobloga

Wszedłem na Google maps zobaczyć jak wyglądają przedmieścia i wsie pod Moskwą. Wybrałem jakąś losowa i nie wygląda to źle. Muszę powiedzieć, że poziom przynajmniej bogatych miast krajów zachodnich.

Zaznaczam że to totalnie losowe miejsca do prawda blisko stolicy ale wciąż to losowe miejsca na Google maps.

#ukraina
JessePinkman38 - Wszedłem na Google maps zobaczyć jak wyglądają przedmieścia i wsie p...

źródło: 1000013569

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
Ja nawet kiedyś losowo wiele fragmentów Rosji obejrzałem na SV. Przede wszystkim proces urbanizacji nigdy nie będzie taki jak w Europie Zachodniej, więc nie można oczekiwać cudów po tak rozległym kraju. Są miejsca ładne, brzydkie, i mnóstwo przeciętnych. Najbardziej zdziwił mnie sposób prowadzenia rurociągów (chyba z gazem), w wielu fragmentach kraju są ułożone po wierzchu wzdłuż dróg, a nawet są tak prowadzone w obrębie miejscowości .W Polsce nie do pomyślenia....
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: Przecież masz wyraźnie napisane że są z 2019 czyli sprzed 5 lat, a chyba wszystkie wyglądają jak Polska lat 90 albo nawet gorzej. Na kraj z największymi złożami na świecie to nędza totalna. Taka Japonia, mniejsza ludność, małe złoża a gospodarka 3 razy większa
  • Odpowiedz
Muszę powiedzieć, że poziom przynajmniej bogatych miast krajów zachodnich.


@JessePinkman38: XDDD Małe ubogie budyneczki w klimacie podobnym lub cięższym od naszego. Dosłownie widać jak ktoś szczędził na materiałach budowlanych. Nice try Saszka, najpierw wyposażcie tak z 95% obywateli w kible
  • Odpowiedz
Wszedłem na Google maps zobaczyć jak wyglądają przedmieścia i wsie pod Moskwą.


@JessePinkman38: Wsie pod stolicą kraju

Muszę powiedzieć, że poziom przynajmniej bogatych miast krajów
  • Odpowiedz
Najbardziej zdziwił mnie sposób prowadzenia rurociągów (chyba z gazem), w wielu fragmentach kraju są ułożone po wierzchu wzdłuż dróg, a nawet są tak prowadzone w obrębie miejscowości .W Polsce nie do pomyślenia....


@bdg-bro: Nie tylko to. Jeszcze wszelkie kable, przewody elektryczne itd. Tam mają wszystko na wierzchu, najgorzej, jak to jest na starych, drewnianych słupach, które spróchniały, albo zapadły się na podmokłym, niemeliorowanym terenie.

Jak ktoś nie chce jechać do
  • Odpowiedz