Wpis z mikrobloga

Wszedłem na Google maps zobaczyć jak wyglądają przedmieścia i wsie pod Moskwą. Wybrałem jakąś losowa i nie wygląda to źle. Muszę powiedzieć, że poziom przynajmniej bogatych miast krajów zachodnich.

Zaznaczam że to totalnie losowe miejsca do prawda blisko stolicy ale wciąż to losowe miejsca na Google maps.

#ukraina
JessePinkman38 - Wszedłem na Google maps zobaczyć jak wyglądają przedmieścia i wsie p...

źródło: 1000013569

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: dałeś rusku chaty przy jakiejś dwupasmówce i głupa rżniesz, że to takie randomowe miejsce. Przydałby się na ciebie Wołodyjowski co by Ci wstydu oszczędził. Jak nas wszystkich Bóg wami pokarał, o zgrozo..
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: a w Polsce najpiękniej nie jest, bo twoi dziadkowie rozwalali wszystko na lewo i prawo, krany ze ścian rwali, a w szopie zdziwko, że już woda nie leci z niego. Dodajmy, że u nas rozwalaliscie i utrudnialiscie nam potem celowo, by lepiej tu nie było. I co? I u was zasrane wszystko, obszczane, kraj taki wielki, a gówna pełny, ot kacapy, co to prędzej drożdży wrzuca do wychodka niż
  • Odpowiedz