Wpis z mikrobloga

Wrzucam screena bo oryginalny wpis od @Linnior88 zostal usuniety pod pretekstem "Doszłam do wniosku że najłatwiej rozwścieczyć wykopków tym że człowiek akceptuje siebie i kocha takim jakim jest
Smutne że większa agresję w ludziach wzbudza samoakceptacja niż np krzywdzenie innych ludzi" XDDD

Nikt nie ma absolutnie problemu z twoja samoakceptacja, bardziej z robieniem gurwy z logiki - grubi ludzie nie sa atrakcyjni, co z tego ze mozesz miec "super cute baby face" jak wszystkie rysy twarzy i jej walory sa pod warstwa tluszczu - i jeszcze ten tekst ze "wole byc gruba niz brzydka" - no tak bo przeciez juz rozdzisz sie gruby, i juz potem nic z tym nie mozna zrobic poza "Samoakceptacja", a jak urodzisz sie brzydki no to przeciez idziesz na silownie - a nie zaraz to chyba odwrotnie nie? xD

Dla mnie ten caly bs z "samoakceptacja" to jedynie kolejna wymowka dla leniwych (Grubych) ludzi, zeby nie zmieniac nic w swoim zyciu czy zywieniu, teraz ten termin jest przejety przez wszystkie feministki, a oryginalnie odnosil sie on do np kwestii ktorych nie mozesz kontrolowac - jak np nie wiem, piegi,blizny, plamy na skorze, rozstepy czy zmarszczki.

To tak jakbys alkoholikowi mowila zeby nie rzucal nalogu, bo przeciez jest zabawny jak jest pijany i powinien sie samoackeptowac takim jaki jest nie? xD

A no i jak wyrazasz gdzies swoje zdanie publicznie (Ktore jeszcze jest glupie od wejscia), to licz sie ze ludzie moga wyrazic swoje opinie, ty dzwonilas na poczatku a teraz robisz z siebie ofiare jakiegos giga hejtu, a ludzie ci po prostu napisali zwykla prawde i tyle.
#grubaimanlet #rozowepaski
Skatedog - Wrzucam screena bo oryginalny wpis od @Linnior88 zostal usuniety pod prete...

źródło: repost

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Skatedog ale to ty dzwonisz, chciałabym żeby tacy pieniacze twojego pokroju wkładali tyle energii w pomoc innym ludziom co wkładają ta energię w to żeby komuś udowodnić że jest brzydki xD ja jestem boska i mam dobre serce bujaj się
Możesz sobie jeszcze 20 postów zrobić ze grube laski są brzydkie a ja mam potwierdzenie że jestem ładna w tym że każdy facet jakiego spotkałam ( a to nie byli byle
  • Odpowiedz
@Skatedog takie typy jak ty myślą że jak same są zakompleksione i nienawidzą siebie to muszą zarazić takim myśleniem każdą osobę
Idź coś twojej mamie udowodnij a nie mi
  • Odpowiedz
@Skatedog: mnie zablokowała w tamtym wątku, mimo, że nic o jej tuszy nie napisałam, nawyzywala od bazyli, że się "zesrałam ", że jestem toksyczna i mam kompleksy i inne obelgi oraz zablokowała uniemożliwiając mi obronę xD jednoczesnie twierdzi, ze jest miła i nie poniża innych osób xD hipokrytka i tyle w temacie
  • Odpowiedz
@Myszka_ bo ty mnie zaczęłaś wyzywać a teraz robisz z siebie niewiniątko , myślę że cierpisz na narcyzm i patologiczne kłamstwo bo mi zaczęłaś ubliżać tam więc tak uważam że jesteś toksykiem, który próbuje komuś zaniżyc samoocenę a teraz za mną łazi , lecz się
  • Odpowiedz
@Myszka_ a najlepsze że ubliżając mi twoje pierwsze zdanie brzmiało "nie chce cię obrazić ale i litania jakie dziewczyny plus size są obrzydliwe " weź spadaj na drzewo i skończ za mną łazić
Jesteś zwykła pick me hejterka która hejtem na mnie myślała że się komuś przypodoba
Widocznie musisz mieć potworne kompleksy żeby kogoś gnębić w komentarzach a później jeszcze chodzić za ofiarą której ubliżała i się tłumaczyć ze swojej toksyczności
  • Odpowiedz
@Myszka_ no tak miałam pogłaskać po główce jak ktos wysmarował takie ohydne zdania że 'nie ma się co cieszyć że murzyni za tobą chodzą oni chodzą za wszystkimi " nie dość że hejter to jeszcze rasistka
Z czego się chciałaś niby bronić ? Że używać rasizmu fatt fobii i hejtu na wyrażenie zdania ?
Zachowujesz się jak cham licz się z tym że ktoś się może bronić
  • Odpowiedz
@Myszka_ no faktycznie coś z tobą mocno nie tak atakujesz kogoś próbujesz obniżyć mu poczucie własnej wartości a jak ta osoba się obroni przed takimi potworami jak ty to nagle zgrywasz ofiarę
  • Odpowiedz
  • 2
@Linnior88: ? Bo punktuje twoja hipokryzje i sprzecznosci logiczne? xD
Nie ma czegos takiego jak atrakcyjna gruba osoba, te dwie rzeczy sie wykluczaja, to tak jakbys powiedziala ze masz szybki samochod bo akurat spada z klifu, albo ze rozgotowany makaron jest pyszny, mimo ze jest rogtowany - to jak teraz wszyscy faceci ci mowia ze jestes super piekna i hot, to pomysl co by bylo jakbys jeszcze nie byla gruba!
  • Odpowiedz
@Skatedog ale dlaczego próbujesz na siłę kogoś ponizyc? Dla siebie jestem ładna bo szanuje swoje życie a zdanie jakichś nienawistnych ludzi mnie nie obchodzi , get a life
  • Odpowiedz