Wpis z mikrobloga

Wrzucam screena bo oryginalny wpis od @Linnior88 zostal usuniety pod pretekstem "Doszłam do wniosku że najłatwiej rozwścieczyć wykopków tym że człowiek akceptuje siebie i kocha takim jakim jest
Smutne że większa agresję w ludziach wzbudza samoakceptacja niż np krzywdzenie innych ludzi" XDDD

Nikt nie ma absolutnie problemu z twoja samoakceptacja, bardziej z robieniem gurwy z logiki - grubi ludzie nie sa atrakcyjni, co z tego ze mozesz miec "super cute baby face" jak wszystkie rysy twarzy i jej walory sa pod warstwa tluszczu - i jeszcze ten tekst ze "wole byc gruba niz brzydka" - no tak bo przeciez juz rozdzisz sie gruby, i juz potem nic z tym nie mozna zrobic poza "Samoakceptacja", a jak urodzisz sie brzydki no to przeciez idziesz na silownie - a nie zaraz to chyba odwrotnie nie? xD

Dla mnie ten caly bs z "samoakceptacja" to jedynie kolejna wymowka dla leniwych (Grubych) ludzi, zeby nie zmieniac nic w swoim zyciu czy zywieniu, teraz ten termin jest przejety przez wszystkie feministki, a oryginalnie odnosil sie on do np kwestii ktorych nie mozesz kontrolowac - jak np nie wiem, piegi,blizny, plamy na skorze, rozstepy czy zmarszczki.

To tak jakbys alkoholikowi mowila zeby nie rzucal nalogu, bo przeciez jest zabawny jak jest pijany i powinien sie samoackeptowac takim jaki jest nie? xD

A no i jak wyrazasz gdzies swoje zdanie publicznie (Ktore jeszcze jest glupie od wejscia), to licz sie ze ludzie moga wyrazic swoje opinie, ty dzwonilas na poczatku a teraz robisz z siebie ofiare jakiegos giga hejtu, a ludzie ci po prostu napisali zwykla prawde i tyle.
#grubaimanlet #rozowepaski
Skatedog - Wrzucam screena bo oryginalny wpis od @Linnior88 zostal usuniety pod prete...

źródło: repost

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: moje również, natomiast gdy zgłosiłam w innym wątku wpis, który obrażał inną osobę, to wymoderowali. Obelgi, które ta tutaj wypisuje na mnie - bez żadnego pojęcia kim jestem i jak wyglądam oraz bez powodu- oczywiście odrzucone. Zaczyna mnie to irytować
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: ja i tak wymierzę sama sprawiedliwość, zapamiętam to sobie i tak samo się zabawię- skoro można obrażać bez konsekwencji, to teraz dopiero zacznę jeździć po spaślaku z dziką przyjemnością
  • Odpowiedz