Wpis z mikrobloga

Wrzucam screena bo oryginalny wpis od @Linnior88 zostal usuniety pod pretekstem "Doszłam do wniosku że najłatwiej rozwścieczyć wykopków tym że człowiek akceptuje siebie i kocha takim jakim jest
Smutne że większa agresję w ludziach wzbudza samoakceptacja niż np krzywdzenie innych ludzi" XDDD

Nikt nie ma absolutnie problemu z twoja samoakceptacja, bardziej z robieniem gurwy z logiki - grubi ludzie nie sa atrakcyjni, co z tego ze mozesz miec "super cute baby face" jak wszystkie rysy twarzy i jej walory sa pod warstwa tluszczu - i jeszcze ten tekst ze "wole byc gruba niz brzydka" - no tak bo przeciez juz rozdzisz sie gruby, i juz potem nic z tym nie mozna zrobic poza "Samoakceptacja", a jak urodzisz sie brzydki no to przeciez idziesz na silownie - a nie zaraz to chyba odwrotnie nie? xD

Dla mnie ten caly bs z "samoakceptacja" to jedynie kolejna wymowka dla leniwych (Grubych) ludzi, zeby nie zmieniac nic w swoim zyciu czy zywieniu, teraz ten termin jest przejety przez wszystkie feministki, a oryginalnie odnosil sie on do np kwestii ktorych nie mozesz kontrolowac - jak np nie wiem, piegi,blizny, plamy na skorze, rozstepy czy zmarszczki.

To tak jakbys alkoholikowi mowila zeby nie rzucal nalogu, bo przeciez jest zabawny jak jest pijany i powinien sie samoackeptowac takim jaki jest nie? xD

A no i jak wyrazasz gdzies swoje zdanie publicznie (Ktore jeszcze jest glupie od wejscia), to licz sie ze ludzie moga wyrazic swoje opinie, ty dzwonilas na poczatku a teraz robisz z siebie ofiare jakiegos giga hejtu, a ludzie ci po prostu napisali zwykla prawde i tyle.
#grubaimanlet #rozowepaski
Skatedog - Wrzucam screena bo oryginalny wpis od @Linnior88 zostal usuniety pod prete...

źródło: repost

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Linnior88: ty sama siebie najlepiej orasz, takze ja nawet nie musze tego robic, wyszlas z idiotyczna teza ktora jest sprzeczna logicznie, to ludzie napisali ci ze te rzeczy sie wykluczaja, wiesz dla mnie mozesz sobie myslec ze jestes miss world albo inna pamela anderson, mi to serio rybka - tylko po prostu nie rob potem z siebie ofiary jak ktos ci powie ze tak wcale nie jest - plus kolejna
  • Odpowiedz
@vieniasn

@dotankowany_noca to jak ty wyglądasz też wiele osób wie ale nikt nie był wredny z tego powodu

Oj tak najlepsze odpowiedzi piszą się same , ktoś ci będzie ubliżał , próbował zgnebic a jakby się dostało w rękę zdjęcie tych "pieknisiow" gnebicieli to by mogły oczy zgnic
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca nie musiałeś pytać
zawsze jak jest temat tej jednej osoby to pierwszy lecisz i teraz jeszcze mówisz o wymienianiu się jej zdjęciami z kimś
CIEKAWE JAKBY KTOŚ SIĘ TWOIMI WYMIENIŁ
  • Odpowiedz
@Linnior88: Ja nie mam problemu z tym, że ktoś napisze o moim wyglądzie złe zdanie bo na pewne rzeczy nie mam wpływu i tak po prostu już jest
ale ty się zachowujesz jak rozwydrzona histeryczka i wszędzie w dyskusjach doszukujesz się popleczników dziwnym trafem zawsze to są ludzie, którzy chcą w jakiś sposób dokopać mi
odklej się bo masz srogą odkleje
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca no dziwnym trafem to ja mam cię gdzieś a ty wiecznie za mną łazisz i obrażasz , to już któryś raz kiedy szukasz zaczepki i nieźla projekcja , ludzie mnie bronią bo mnie lubią a kolegi u góry nawet nie znam , poprostu stwierdził że jesteś sam brzydki a próbujesz kogoś zgnebic
Wyjatkowo paskudne zachowanie bez honoru
  • Odpowiedz
@Linnior88 ja tam nie wiem o co chodzi może też nie jesteś najlepszym człowiekiem nie znam się tylko widzę że zawsze jak coś powstanie o tobie to zjawiają się te same osoby XD
  • Odpowiedz
@vieniasn dokładnie xD osoby które mam na czarnej i mam je gdzieś a one za mną chodzą i próbują gnębić
Ten koleś się wiecznie do mnie dosrewa bo już nie wie jak zdobyć moja atencje bo z czarnej go nie zdejme nigdy
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca po raz kolejny robisz o mnie posty albo za mną łazisz , nawet kolega u góry którego nie znam potwierdził że zawsze pojawiasz się żeby mnie zaczepiać , takie schorzenia się leczy bo jesteś wykolejony z tego co już wiadomo też bardzo brzydki a obrażasz kogoś
  • Odpowiedz
@Skatedog: to nie ma nic wspólnego z samoakceptacją. Samoakceptacja polega na tym, że jak ktoś jest gruby, to wie że to nie czyni go gorszym człowiekiem. To co ona tutaj pokazała to jest cope. Wie że nie może schudnąć, bo to wymaga wysiłku, podświadomie boi się że sobie z tym nie poradzi, a fiasko zrujnuje jej ego, dlatego wytworzyła mechanizm obronny. Wmówiła sobie że bycie grubą jest ok i was
  • Odpowiedz