Wpis z mikrobloga

kołchoz mnie tak męczy że ja pjerdole, nawet jak mam weekend to nie umiem się nim cieszyć, to jest tortura psychiczna a do niczego innego się nie nadaję, nie umiem znaleźć sobie innej pracy bo jestem niezaradny życiowo a jak rzucę kołchoz to czeka mnie bezdomność, jestem w dołku psychicznym i nie wiem gdzie prosić o pomoc

#przegryw
viero - kołchoz mnie tak męczy że ja pjerdole, nawet jak mam weekend to nie umiem się...

źródło: d872f172687db73184aeb395a9d3d03b_8e74a0e75a2b72f30c318d5e664507d0

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viero: mieszkasz w mieście, wynajmujesz coś, jesteś w stanie coś odłożyć? Warto by wiedzieć więcej żeby się zorientować jakie masz możliwości. Masz rodzinę / przyjaciół którzy by Cię mogli wesprzeć czy jesteś sam? Co Cię interesuje, co najbardziej lubisz robić? Jakie masz doświadczenie zawodowe? Trzymaj się tam, jeszcze może być lepiej ()
  • Odpowiedz
  • 2
@wiszal: mieszkam w mieście (piękne ale ciężko tu o pracę), mieszkam z rodzicami, mam odłożone pieniądze, no właśnie nie mam się do kogo zwrócić, nie potrzebuję pomocy finansowej (nigdy bym o taką nie poprosił) proszę o pomoc w sensie porady, w czym można się kształcić, nie jestem obeznany w świecie, lubię astronomię i obserwacje nieba ale nie jestem na tyle inteligentny żeby skończyć astrofizykę i pracować w obserwatorium( ͡°
  • Odpowiedz
Wiesz co się dzieje z każdym osobnikiem nie zaradnym życiowo, każdego innego gatunku na tej planecie oprócz człowieka? Jest o---------y przez bardziej zaradnego osobnika.


@GregPelka: Każdy, a więc nawet i najbardziej zaradny osobnik każdego gatunku zostaje tak czy owak brutalnie r-----------y, więc już się tak nie podniecaj o-----------m osobników niezaradnych, bo bynajmniej nie sprawi ono, że unikniesz dotkliwej destrukcji.
  • Odpowiedz
@viero: a w jakich zawodach pracowałeś, jakie masz umiejętności, jakie języki znasz i jak dobrze, jak u Ciebie z obsługą komputera? ( ͡° ͡°) możesz się udać do doradcy zawodowego też
  • Odpowiedz
@Guardis: za chatę biorą 200e. Jako zwykły robol masz 14.50e/h, lider 15.50e, sztaplarka 16.50e. Zwykły miesiąc po opłaceniu chaty na rękę to ~1500e. Żarcie zależy od ciebie, ja ważę 90kg i mieszczę się w 200e na miesiąc luźno. Za paliwo dasz z 50e na miesiąc więc resztę możesz skitrac w skarpetę. I piwsko mega dobre i tanie jak co. 8e za 20 browarków.
  • Odpowiedz