Wpis z mikrobloga

Można Giertycha nie lubić (chociaż ja go tam lubię za to, że jedzie z PiS jak z #######).

Ale trzeba mu przyznać jedno jest wierny swoim ideałom (można się z tym nie zgadzać ale swoje zdanie ma i nie głosuje jak mu każą).
Porażka lewicy na tym formacie cieszy jeszcze bardziej jak porażki PiS ( ͡º ͜ʖ͡º)

Giertych może sobie oczywiście pozwolić na to z jednego prostego powodu - do polityki poszedł dla hobby (żeby dojechać kilku ludzi z PiS) bo jako jeden z nielicznych posłów ma inną lepiej (dużo lepiej płatną pracę). Jest wysoko cenionym adwokatem (jeden z droższych w Wawie) więc może sobie na to pozwolić.

W sumie takich ludzi powinno się wybierać do sejmu.

#polityka #polska #aborcja #prawo #sejm
Caracas - Można Giertycha nie lubić (chociaż ja go tam lubię za to, że jedzie z PiS j...

źródło: temp_file5676556925128258780

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Caracas: nie kompromituj się tymi bzdurami.

Giertych to chorągiewka, całkiem cwana. On ma swój interes i podoba Ci się tylko dlatego, że akurat teraz się pokrywa z Twoim. Za pół roku się rozjedziecie i będziesz pierwszy do pisania całkowicie przeciwnych wypocin.
slawek887 - @Caracas: nie kompromituj się tymi bzdurami. 

Giertych to chorągiewka, c...

źródło: roman_girtych_lgbt

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Gours przecież ten projekt to pomysł lewicy, która jest piątym kołem u wozu w całej tej koalicji. Tusk gdyby mógł to z chęcią by się ich pozbył
  • Odpowiedz