Wpis z mikrobloga

Chłopaki prośba, jak nie jesteście już nastolatkami, to nie noście dżinsowych krótkich spodenek... :( Ja wiem, reeee gorąco. Ale to nawet chłodne nie jest, bo za grube i nieprzewiewne absolutnie. Źle to wygląda, mówię Wam, zwłaszcza jak chłop 30 lat założy...

#modameska #prosba
  • 159
  • Odpowiedz
@Nanari: Jak będziesz starym chłopem to zrozumiesz jak mało ważne jest to co świat do ciebie mówi. Mam to tak głęboko w dupie jak wyglądam, prawie tak bardzo jak zdania nastolatek.
  • Odpowiedz
@Nanari: Widocznie lubią wyglądać pedalsko, więc cóż poradzić. Może chcą, aby ich dupa opięta w krótki jeans przyciągała męskie spojrzenia, ale nie chcą tego powiedzieć wprost ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nanari: Tak naprawdę OPka zapostowała prawdę, bo jeansowe spodenki to jeden z najbrzydszych ciuchów jakie istnieje XD Ciuch niepasujący do niczego albo co najwyżej do butów z CCC lub Ferrari z bazarku.
Istnieje multum materiałow, kolorów i krojów spodenek które wyglądają o wiele, wiele lepiej niż ten niebieski jeans.
  • Odpowiedz
@Nanari: w sumie reakcja wykopu zabawna - jest mnóstwo wpisów komentujących i sugerujących w jaki sposób kobiety powinny się ubierać, ciągle coś nie pasuje (tatuaże, mocny makijaż, botoksy itp) ale kiedy ktoś pisze do facetów - OPka chyba na głowę upadła, nikt mi nie będzie mówić jak mam się ubierać!!!

Ja tam jestem zadowolonym nosicielem spodenek trekkingowych z doczepianymi nogawkami z Decathlona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DrCieplak absolutnie wypada, nie daj sobie wmówić, że nie. Krótki rękawek tak samo jak krótkie spodenki są normalne. Jak ktoś ma z tym problem to jest jego problem. Nie po to facet jest facetem by się pocił w długich gaciach czy koszuli bo ktoś tak sobie wymyślił. Dobrze dobrany zestaw krotkiej koszulki z krotkimi spodenkami też będzie dobrze wyglądał. I walić co sobie ktoś tam pomyśli. To Tobie ma być wygodnie.
  • Odpowiedz