Wpis z mikrobloga

Chłopaki prośba, jak nie jesteście już nastolatkami, to nie noście dżinsowych krótkich spodenek... :( Ja wiem, reeee gorąco. Ale to nawet chłodne nie jest, bo za grube i nieprzewiewne absolutnie. Źle to wygląda, mówię Wam, zwłaszcza jak chłop 30 lat założy...

#modameska #prosba
  • 159
  • Odpowiedz
Chłopaki prośba, jak nie jesteście już nastolatkami, to nie noście dżinsowych krótkich spodenek... :( Ja wiem, reeee gorąco. Ale to nawet chłodne nie jest, bo za grube i nieprzewiewne absolutnie. Źle to wygląda, mówię Wam, zwłaszcza jak chłop 30 lat założy...


@Nanari: normalnie sie nie #!$%@? w czym kto chodzi ale akurat krótkie spodnie jeans wygladaja #!$%@? pełna zgoda
  • Odpowiedz
@Nanari: i mówi to przedstawicielka różowych które chodzą ubrane w dzwony z lat siedemdziesiątych uszyte z zasłony okna od babci... xD Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem gustownie i z klasą ubraną kobietę, zero smaku, zero stylu....zero kobiecości.
  • Odpowiedz
@Nanari: mam żonę i jej nie przeszkadza, level 31 here więc #!$%@? jajca w opinie randomki z wypoku. chodzę tak nawet do pracy w korpo będąc liderem zespołu.
  • Odpowiedz
@Nanari jak będzie taka moda to nawet zaczną w spódniczkach chodzić. Tak jak teraz wszyscy super modni chłopcy mają brokuł na głowie i wygolone boczki, do tego baletki bez skarpetek i brodę w stylu "na drwala" przystrzyżoną równiutko "u barbera". Niestety, ale młodzi faceci często są nawet bardziej podatni na trendy, niż kobiety, a potem się dziwią że młode kobiety wolą starszych facetów. Z wiekiem albo z tego wyrastają albo od
  • Odpowiedz