Wpis z mikrobloga

skąd jest tyle lasek, które się lansują w galeriach handlowych i instagramie, podróże, drogie restauracje, drogie ciuchy, mejkapy. Przecież chyba w gospodarce nie jest tak dobrze, ani to divy też nie są chyba. W sensie jak byłem nieco młodszy, to tego tyle nie było. Skąd jest ich tak dużo i skąd pieniądze mają? Już #!$%@?ąc od oceniania tego co robią ale gdzie jest wylęgarnia tego, skąd się to bierze w takich ilościach?
#tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski
  • 14
  • Odpowiedz
@nie_odpisuj: Niektóre są bogate z domu. Inne to Sheiniary, chodzą w tych poliestrach, które czasami wyglądają drogo
Wakacje, to zależy gdzie ale jak latają z koleżankami i śpią po hostelach, to pewnie też drogie nie jest, jeszcze jak samoloty w promocji są.

Ogólnie jest trend na takie udawanie bogatego życia. Bardzo dużo też żyje ponad stan i pomimo pracy, to jeszcze mają kieszonkowe od rodziców. Później tą rolę przejmuje bogaty
  • Odpowiedz
@nie_odpisuj: przecież na średni wyjazd do oklepanych miejscówek do max 2k złotych xD co innego jak laska lata co miesiąc a są takie
Też weź pod uwagę Erasmus,ostatnio słyszałem że są nawet mini Erasmus xd
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: obserwowałem ostatnio taka 28latke ja lat 26 i lekko byłem zdziwiony tu wyjazd do Zakopanego za tydzień koncert Podsiadło i taco Hemingway teraz Opener a na następny tydzień wyjazd do Włoch, myślałem sobie że laska jakieś poważne stanowisko zajmuje w biurze w wojewódzkim, okazało się że mieszka w powiatowym z rodzicami i jest dekoratorka w hm po 5 letnich studiach z dziennikarstwa i komunikacji wizerunkowej XD
I normalnie laska
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: Niektóre lubią młodszych, nic nie poradzisz. No ale jak mówiłem, wiele kobiet niczego się nigdy nie dorobi i nie ogarnie sobie życia własnymi rękami. Trzeba być tego świadomym. Niestety tak ma wiele ładnych kobiet ale z drugiej strony, to da się znaleźć normalne.
Tamta widać ma dużo czasu, kasę wydaje na przyjemności. Pewnie jej celem w tym roku jest uzbierać na jakąś operację i tyle w temacie. One nie
  • Odpowiedz
@nie_odpisuj: przecież nawet jak ma minimalna to to jest 3 koła miesięcznie, jak się nie dokłada do rachunków rodzicom ani nie robi zakupów to na luzie może co miesiąc gdzieś latać byleby urlopu starczyło xD
  • Odpowiedz
@nie_odpisuj: jestem z klasy średniej - rodzice nie bogaci, ale przez całe swoje życie się dorobili swojego mieszkania, działki, sporych oszczędności, niczego mi nigdy nie brakowało, a nawet dostałam więcej, niż mogłam, bo stać ich było na opłacenie mi wynajmu pokoju w Warszawie na czas studiów (wtedy jeszcze dało się wynająć pokój w stolicy za 400-600 ziko, jak kończyłam studia, to sytuacja była znacznie gorsza), dzięki czemu mogłam pracować tylko
  • Odpowiedz
@nie_odpisuj: Przecież wyjazd na all inclusive do jakiegoś egzo-kraju z basenu morza śródziemnego to jest 2-4k. To nie majątek, nawet Grażynka z HR co ma te 10k brutto sobie na to pozwoli. Druga sprawa, że żyjemy w czasach w których każdy może to pokazać na mediach społecznościowych.
  • Odpowiedz