Wpis z mikrobloga

@rumapark: nowy komputer, ściągnij oficjalne ISO że strony MS, zainstaluj system, pierwsze uruchomienie, kliknij na start:
Disney spotify microsoft office, schazam, WhatsApp, facebook, Skype, onedrive, candy crush
No, żadnych reklam mordo
  • Odpowiedz
ale wiecie że to można wyłączyć? :)


@boguslaw_licencyjny: nie zmienia to faktu, że domyślnie jest włączone. Zapłaciłem za system, który wciska mi jakiś szajs. To nie jest dobra praktyka ale w przypadku M$ to nie pierwszyzna.
  • Odpowiedz
linux jest darmowy tylko przy założeniu, że twój czas nie ma wartości


@trfgywsftggt: chyba tylko jak musisz zainstalować drukarkę po wifi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ale wiecie że to można wyłączyć? :)


@boguslaw_licencyjny: To trochę tak jakby ktoś denerwował się że dostaje spam do skrzynki pocztowej, a ty mu powiedział że można przecież wyrzucić. Można ale trochę #!$%@?. Tych rzeczy nie powinno być w ogóle w systemie który jest płatny, plus nie każdy wie jak te irytujące funkcje wyłączyć.
  • Odpowiedz
@rumapark: Mam 4 komputery z Windows i reklamy nigdy nie widziałem, co zrobiłem źle ;) ? Nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość... Przy instalacji na nic opcjonalnego się nigdy nie zgadzam, to tam popełniłem błąd?

Za to na Macbooku ciągle mi Apple spamuje że skończyło mi się miejsce w iCloud i mam dokupić...
  • Odpowiedz
linux jest darmowy tylko przy założeniu, że twój czas nie ma wartości


@trfgywsftggt:
tak samo można powiedzieć "wykop jest darmowy tylko przy założeniu, że twój czas nie ma wartości"
Typowe powiedzenie niedoedukowanych windowsiarzy. Ciekawe co oni robią z tym zaoszczędzonym czasem - przegladają wykop, czytają wiedzę bezużyteczną. Szkoda słów
  • Odpowiedz
@rzymski_ntp: popup w notyfikacjach się co jakiś czas pojawia, pewnie przy pierwszym uruchomieniu iPhona klikałem 'next' i się na iCloud zgodziłem i zdjęcia już całe darmowe miejsce zajęły.
  • Odpowiedz