Wpis z mikrobloga

Miałem nie pisać więcej i do tego się przymierzam, ale jest po czasie tak jak mówiłem. Teraz jestem szczęśliwym człowiekiem bedącym w relacji FWB z 19stką podczas gdy 2.5 roku temu byłem prawie wrakiem w depresji z powodów przytłaczających czynników zewnetrznych. Nagle urosłem 10 cm? Odrosły mi zakola? Nie, ale tumany blackpillowe będą tylko i wyłacznie zwalać winę na jeden czynnik, podczas gdy jest ich znacznie więcej, owszem, wzgledem wyglądu są drugorzędne, ale razem nagromadzone są wielką przeciwagą jak np czynniki środowiskowe, finansowe, logistyczne, obyczajowe.
Kiedyś jak pisałem posty to wmawiano, że copuję, bo gdybym dobrze wygladał żadne inne czynniki by mnie nie blokowały. Teraz pewnie napiszą ok oski, ale zaraz po napisaniu zostaną zczarnolistowani.
Ci, którzy mnie rozumieli i dawali wsparcie, lub pisali, ze są w podobnej sytuacji życzę wam zmiany życia o 180 stopni na plus, nowych zainteresowań, a jak nie wyjdzie z babami to najlepsze divy wygladające jak supermodelki. A ci co psiali, że cope i ok oski życzę byście byli z dala wyzywani i opluwani przez julki wtulone w oskarów 190 cm z gęstym vifonem na głowie.

#blackpill #redpill #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #mentalcel
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuroszczur: Trudno znaleźć dziewicę na pierwszy, niezapomniany raz, człowiek musiałby balansować prawie na wieku zgody, a ja raczej ponizej 18 nie zejdę. Masz rację, że nie jest to mega jakieś osiągnięcie, ale po prostu też chciałem sobie poużywać życia zanim mi stuknie inny wiek. Na związki przy dzisiejszych obyczajach nie ma to liczyć, bo to pchanie się w kłopoty, ale FWB to opcja optymalna w życiu.
  • Odpowiedz
@dondonu: Jak często się spotykacie? Akurat wtedy jak już żaden Chad jej nie odpisuje to ona napisze do ciebie? Sukcesem to będzie jak niczym się nie zarazisz, a nie to że poruchałeś parę razy.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Tak naprawdę cała powolna rewolucja, dostrzeganie blokad, wychodzenie ze strefy komfortu, przełamanie agepilla, nie ukrywam, wiele awantur w domu, który był mocno konserwatywny ( mniej więcej jeden z powodów moich niepowodzeń na polu społecznym w paru aspektach ect). Poza tym wcześniej wszystko było w życiu pod górkę
  • Odpowiedz
@dondonu: Ja każdą dziewczynę miałem jako dziewicę. Przynajmniej z takimi wiązałem się na dłużej. Nawet żona była dziewicą,, a że żoną już za tydzień nie będzie to inna kwestia. Zmierzam do tego, że generalnie opieranie swojego życia na babie to droga donikąd
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Tutaj plus dla ciebie i w sumie gratulacje, bo dzisiaj można powiedzieć, ze na tym polu wygrywałeś w totka. Ja niestety poznając i to spokojne dowiadywałem się dużo o przeszłości.
@damianos061 Poznałem w sklepie, w którym pracuje, taki muzyczny.
@Bananek2 30
@elena-mary Co jak co, ale jesteś ostatnią osobą, która może się w tym temacie wypowiedzieć. Mimo że teraz piszemy pierwszy raz to pamietam twoje komentarze
  • Odpowiedz
Jak facet używa życia to się szmaci, ale pewnie kobieta jak to robi to jest wyzwolona a faceci d--a cicho


@dondonu: i tak dziwne że jeszcze nikt nie doczepił ci łatki pedofila wykorzystującego małe 19 letnie "dziewczynki", bo w tym wieku laska powinna zaliczać gangbangi na imprezach z rówieśnikami, a nie spotykać się z obrzydliwym dziadem wykorzystującym jej niewinną niedojrzałość, nie wiesz, że kobiety przed 25 rokiem życia to dzieci?
  • Odpowiedz
@dondonu: Ale przecież blackpill to tylko zbiór badań naukowych, obserwacji, statystyk, zrozumienie psychologii ewolucyjnej itd. To jak tą wiedzę wykorzystasz zależy tylko od Ciebie. Możesz poczytać statystyki i dojść do wniosku, że nie ma sensu się w to ładować lub możesz wykorzystać całą tą wiedzę na poprawę komfortu życia. Jeśli zaznajomisz się z pojęciami takimi jak chociażby femalegaze/malegaze jesteś w stanie dostosować się idealnie do tego czego poszukuję jakieś 85%
  • Odpowiedz
@butelka-korek: Ale to o czym piszesz to redpill, bo na wykopie ludzie mylą redpill z pua
@Bananek2 jeszcze trochę i groomingiem nie będzie tylko branie kobiety 35+ która ma dzieci z różnymi partnerami, ale to już mniejsza.
Mając 30 lat wygladam na 10 lat mniej i chyba to pomaga.
  • Odpowiedz
A ci co psiali, że cope i ok oski życzę byście byli z dala wyzywani i opluwani przez julki wtulone w oskarów 190 cm z gęstym vifonem na głowie.


@dondonu: nie zesraj się kasztanie. sam pisałeś, że jesteś 8/10 z wygladu, ale będziesz wmawiał, że to nie ma znaczenia i p-------ł coś o mentalcelizmie, gdzie sam pokazujesz, że takie coś nie istnieje. dobrze, że mam cie na czarno, a teraz
  • Odpowiedz
@dondonu: oceniałeś się miedzy 7 - 8,5, bo sobie to w notatkach zapisałem kłamczuszku. toksyczny, to ty jesteś, bo to co robisz to czysty gaslighting frustracie
  • Odpowiedz