Wpis z mikrobloga

Od około 20:30 do 22 w okolicach Kaskady i Matejki jeździła sobie dookoła grupa kilkunastu patusów w Mustangach, Camaro i innych sportowych pierdzikach i jak najgłośniej piłowali na czerwonym i strzelali z wydechu.

Wykroczenia mogę nagrać na kamerkę i przesłać na policję, a czy da się coś zrobić z patologią, która dla zabawy przekracza normy hałasu?
#szczecin #policja #patologiazmiasta #patologia
  • 8
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: jak się powtarza to zgłoś czarny punkt, wyścigi nielegalne. Policja wtedy bierze się za to miejsce, bo z tych czarnych punktów są rozliczani. Koło mnie było regularnie wyścigi co drugą noc. Zgłoszenie czarnego punktu i w miesiąc cisza.
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023: nie wiem czy tak jest, ale zakladam że tak jak sugerujesz tj. jesteś jednym z jeżdżących tak ludzi, jako kierowca lub pasażer.

Proszę odpowiedz na pytania - czemu zależy wam, by jak najmocniej ryczeć i strzelać z wydechu? Te silniki już fabrycznie brzmią dosyć głośno.
Jak lubicie głośny dźwięk silników, czemu to robicie w centrum miasta (zwłaszcza że kawałek dalej jest trasa zamkowa)?

I najważniejsze - czy naprawdę macie
  • Odpowiedz
  • 1
@NieBendePrasowac w centrum jest fajna akustyka jak się dźwięk od budynków odbija. Jest też druga grupa ludzi, którzy lubią posłuchać również jako piesi. 22 to wciąż przed ciszą. Jeżdżenie w kółko i tak pospolitymi samochodami to już jednak inna kwestia.
  • Odpowiedz
22 to wciąż przed ciszą


@deniu: nie ma czegoś takiego jak cisza nocna. Za opisywane zachowanie mogą być ukarani i każdej porze dnia i nocy.
  • Odpowiedz
w centrum jest fajna akustyka jak się dźwięk od budynków odbija. Jest też druga grupa ludzi, którzy lubią posłuchać również jako piesi.


@deniu: szklane butelki fajnie się rozpryskują na czarnym asfalcie. Zapewne jest grupa ludzi, którzy lubią popatrzeć sobie na kawałki szkła. Tak samo, jest pewnie część ludzi co lubią obudzić się o 6 rano od dźwięku wiertarki.

Bądźmy poważni, jazda specjalnie maksymalnie głośno, do tego w centrum miasta by
  • Odpowiedz