Wpis z mikrobloga

@Polejmnie: To wygląda jakby mieli ich zaraz rozstawić po kolei pod drzewem i rozstrzelać xD
Zaraz ten w czarnym ubraniu dostanie szpadel i będzie kopał dół dla kolegów.
  • Odpowiedz
@Polejmnie: nie rozumiem jak można być takim petem i iść do policji .... nigdy tego nie zrozumiem.


@dezinformacyjna_agentura: to dość proste: policjantem jest się po krótkim szkoleniu, zarobki pewne, myśleć zbytnio nie trzeba, szybsza emerytura na horyzoncie. Generalnie lepsze niż praca w ochronie, jak masz sebixowe zapędy to możesz się powyżywać fizycznie i psychicznie na innych (stąd tyle "zmarł po zatrzymaniu" i pobić na dołku bo przecież sztama
  • Odpowiedz
@Polejmnie: pffff. Młodzież też dobra i zamiast nie narażac sie na pszypau to musi sie z tym obnosic :) a skoro juz musi, to pro tip: konczysz 18 lat, zalatwiasz sobie recepte na zielsko i ja-ja-jarajjjjj XD
  • Odpowiedz
@kisiel320

@kureci_paratko w liverpoolu bylem ostatnio i to co sie najbardziej wyroznilo to praktycznie bezustanny zapach trawy


Znam to dobrze, mieszkając w innej części Europy. To była norma. Teraz na szczęście zmieniło się to dość pozytywnie. Jednak podkresle ponownie, w mieście którym mieszkam, nie wiem jak wygląda sytuacja gdzie indziej. Mieszkając na parterze bardzo często podczas deszczu czy nawet w normalne dni było czuć zapach trawy.
  • Odpowiedz