Wpis z mikrobloga

Śmiechu warte

Baba nigdy nie leciała samolotem i na 1 wycieczkę wybrała Sri Lankę xD

Oszczędzała trochę i jedzie na 10 dni sama.

Więc jeśli usłyszycie, że jakaś p0lka umarła na Sri Lance, to możecie mówić, że byliście przy tym zanim to się stało.

Swoją drogą siedząc na lotnisku w Dubaju i czekając na przesiadkę już wiem jak się czuje murzyn na wycieczce w wiosce Twoich starych bo każdy się na mnie gapi, mimo, że aż tak mało białych nie ma na tym lotnisku xD

Moje świeże przemyślenia z lotu samolotem na długą trasę są takie, że czułam się mega otumaniona przez tę zmianę ciśnienia i od razu przestała mnie głowa boleć jak zaczęliśmy lądować
Chyba kosmos jednak nie dla mnie

Jak znajdę coś śmiesznego na Sri Lance [oprócz baby bo to już śmiechu warte, mówiłam] to wrzucę
Pozdrawiam całe dwie osoby obserwujące ten post i konia

#chwalesie #wycieczka #podroze #frenpill
Wrrronika - Śmiechu warte

Baba nigdy nie leciała samolotem i na 1 wycieczkę wybrała ...

źródło: 1000028859

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
@Wrrronika: udanego wyjazdu, poza rowerem i ew. Wędrówkami po górach zwiedzanie czy podróżowanie samemu wydaje mi się ultra smutne, chyba, że łatwo nawiązujesz kontakty. A juz najgorzej wspominam jedzenie w restauracjach czy knajpach. Ani pogadać ani nic, tylko przyjść, poczekać, zjeść, zapłacić i wyjść. Ale miłego i bezpiecznego tripU
  • Odpowiedz
@Wrrronika Moja siostra była pół roku temu sama na Sri Lance i w wielu innych krajach azjatyckich. Wspominała że na Sri Lance czuła się najniebezpieczniej. Dużo tam naciągania na hajs. Jak słyszysz np. że jest festiwal buddy i szybko, szybko bo zaraz się kończy,oni cię podrzucą, to uważaj. Oferta ograniczona czasowo to często scam :) po zmroku nie wychodź i będzie dobrze. Udanej podróży!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Uważaj na Sri lance na naciągaczy, takiej ilości nagabywania i cen innych dla turystów niż tubylców to nie widziałem nigdzie na świecie tylko tam. Nawet za bilet kolejowy kupowany w oficjalnej kasie biletowej na dworcu chcieli mnie przekręcić. Bardzo ciężki kierunek sobie obrałaś. Powodzenia, uważaj na siebie i bądź nieufna.
  • Odpowiedz