Wpis z mikrobloga

@awcalezenie: twój niewolniczy umysł nigdy nie zrozumie wolności. Jeździj sobie dalej z żulami. Może dłużej będziesz jechał ale przynajmniej nawąchasz się smrodów i posłuchasz jak patusy i stare baby gadają.
  • Odpowiedz
@Afrobiker: To chyba za dużo powiedziane. On mieszka po prostu na takim "osiedlu" dla miłośników lotnictwa i pas startowy jest wspólny. Inna sprawa, że chyba tylko on tam lata samolotami pokroju Boeinga 737 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Halladin: Kurde, no tak naprawdę ten mały to ja jeszcze rozumiem, ale na #!$%@? mu zwykły samolot rejsowy? Przecież jeśli lubi latać dalekie trasy sam, albo z pojedynczymi osobami to mógłby tej "taksówce" w kadłubie dorobić zbiorniki na dodatkowe paliwo pewnie i zwiększył by zasięg...
A 707 czy 737 to już nie jest rozmiar na "kamper". Tam jest kilkaset m2 powierzchni.
  • Odpowiedz
@pepis12345: A ja mu bronię? Mówię tylko, że jest to dziwne i nie uzasadnione zwiększaniem komfortu (mały samolot ma najpewniej wygodniejszą kabinę pilotów).

Bo zachowujesz się jakbym ci #!$%@? z garażu 737 wyciągał i zabraniał...
  • Odpowiedz
@awcalezenie: zastępca wójta gminy pierdziszewo odkładał kilka lat i w końcu może zabrać swoje małżonkie na lot samolotem...
A nie to Marszałek Sejmu, łatwo pomylić przez aparycję xD
  • Odpowiedz
@awcalezenie: otóż to, prywatny odrzutowiec to może nie jest potrzebny jak jedyne gdzie jeździsz to do centrum na spotkanie z akcjonariuszami, a kucharz i sprzątaczka robią za ciebie zakupy. A jak chcesz chociaż z 10 razy do roku wylecieć na urlop to powodzenia bez prywatnego odrzutowca.
  • Odpowiedz
@awcalezenie: Jak się pracuje w korpo od 8 do 16 i nie ma żadnych hobby to rzeczywiście taki odrzutowiec jest niepotrzebny.

A no i zapomniałem że jeszcze trzeba lubić jazdę po tej samej drodze z rowerzystami, sebiksami w BMW i najebusami za kółkiem.
  • Odpowiedz