Wpis z mikrobloga

@Idzpanwjaro: jak powiesz dziecku zeby nie rozrzucalo w sklepiej słodyczy to też jestes tyranem bo upominasz dziecko? ewentualnie krzyczysz? czy moze dobrym ojcem bo dbasz o wychowanie dziecka i je wychowujesz a nie hodujesz zadaj sobie to pytanie, czasami krytyka oznacza troskę, jeśli nie jesteś hipokrytą
  • Odpowiedz
@niko444: nie wiem czy się śmiać, czy płakać czytając twoje odklejone "porównanie".

Istnieje różnica między krytyką opartą na trosce a ciągłym sianiem jadu, pełnym nienawiści pluciem na naród, któremu zawdzięcza się wszystko i jeszcze więcej. Pewnie sam jesteś nakręconym ojkofobem, który nie pożył nigdy poza Polską i nie ma porównania z ludźmi zachodniej Europy, dlatego tak imponują ci opinie takich szczujących szczurów.

Na tle kontynentu jesteśmy świetnym narodem ze świetną
  • Odpowiedz
@Idzpanwjaro: no wlasnie jakie plucie na naród, czepiasz sie tego co powiedzial: zeby nie mowic na glos po polsku za granica, to slowa wyrwane z kontekstu, a kontekst byl taki ze wstyd mu bylo za politykow, ktorych w danym czasie mielismy w polsce no chyba ze popierasz dzialania pisu i przyjmujesz podejscie konfedepisu to ok, nie zrozumiesz ze cokolwiek bylo zlego w tym czasie, jednak wszystkie instytucje miedzynarodowe wskazywaly problem,
  • Odpowiedz
@niko444: ale o czym ty mówisz? Perfidne szczucie stuhra na Polskę i poniżanie Polaków w mediach na miało miejsce, jak już wspomniałem, na długo przed rządami pisu. Jego wypowiedź z obrazka to jedynie kropla w morzu.

I to zarzucanie mi bycia konfedepisowcem z automatu - klasyka.
  • Odpowiedz
@biaukowe aktor świetny, ale człowiek z niego co najwyżej mierny. Niestety nie odpowie za bujanie się po Krakowie na podwójnym gazie. Synalek nie lepszy (chociaż nie słyszałem, żeby młody jeździł napruty).
Ale jak to było, o zmarłych dobrze albo wcale (XDDDD)?
  • Odpowiedz
@Idzpanwjaro: są ludzie którzy zamiast wstydzić się za swoje własne grzechy wolą wstydzić się za cały Polski naród...potem czytam że ci "szlachetni" ludzie są żydami xD
  • Odpowiedz