Wpis z mikrobloga

@KurtCocaine: medycynę. Jak masz potencjał intelektualny na powyższe to z pewnością sobie poradzisz, a teraz progi niższe i nie wiadomo jak długo jeszcze te drzwi będą otwarte.
Bardzo poważnie piszę, programista po AiRze here. IT się w Polsce kończy, a automatyka to nigdy nawet na poważnie nie zaczęła.
  • Odpowiedz
@tellet: na AiRze jest 5 lat zakuwania i to tego gorszego (dla mnie) - matematycznie logicznego. Byłem, średnio polecam, są łatwiejsze kierunki, zaraz po studiach i tak musiałem się przebranżowić na programistę, bo robota w tym słaba i same studia niezbyt do tego szykują. Iść z kolei na informatykę - przy tym rynku - jak 40k innych ludzi co roku to sam pewnie się domyślasz, jak się dla OPa skończy
  • Odpowiedz
medycynę. Jak masz potencjał intelektualny na powyższe to z pewnością sobie poradzisz, a teraz progi niższe i nie wiadomo jak długo jeszcze te drzwi będą otwarte.

Bardzo poważnie piszę, programista po AiRze here. IT się w Polsce kończy, a automatyka to nigdy nawet na poważnie nie zaczęła.


@Romska_Palo_Ul_Laputa: Co za bzdury xD Nic się nie kończy, a "potencjał intelektualny" nie jest doskonale transferowalny między różnymi dziedzinami wiedzy.
  • Odpowiedz
Iść z kolei na informatykę - przy tym rynku - jak 40k innych ludzi


@Romska_Palo_Ul_Laputa: odradzasz informatykę z racji liczby ludzi na studiach jednocześnie polecając lekarski, który jest obecnie chyba 4 najpopularniejszym kierunkiem a pewnie będzie wyżej patrząc na to ile gownouczelni chce go jeszcze otworzyć xd
  • Odpowiedz
@KurtCocaine: Jeśli bierzesz pod uwagę emigrację i przeprowadzkę gdzieś na stale to AiR. Na zachodzie inżynierowie mają posłuch i zarabiają spoko siano w przeciwieństwie do IT gdzie nie ma tam takiej dysproporcji jak u nas.
  • Odpowiedz
@Majkel2008:

informatyka i specjalizuje się w AI, bo teraz jest niedobór pracowników


Pomyślał każdy i za 5 lat jak skończy to się okaże że jednak nie xD trochę przesadzam ale przy obecnym hype na si pewnie wielu w to teraz pójdzie a wątpię by ten rynek na poważnie się w Polsce rozwinął. W Polsce będą pewnie głównie implementować to co powstanie na zachodzie.
  • Odpowiedz