Kamenes Kamenes 10.07.2024, 09:34:44 4 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
pieczywomaca pieczywomaca 10.07.2024, 09:35:59 via Wykop 10 + @Kamenes: kurła, miras, w zimie będziesz miał -5. Teraz jest super pogoda, jeszcze mogłoby być tak z 2-3 stopnie więcej
Kamenes Kamenes 10.07.2024, 09:37:30 via Wykop 19 + @pieczywomaca: Dobrze się czujesz, mireczku? Podejrzewam udar, bo nikt nie chciałby, by było jeszcze goręcej.
cacum3 cacum3 10.07.2024, 09:38:00 via Wykop 2 + jeszcze mogłoby być tak z 2-3 stopnie więcej@pieczywomaca: s--------j
Soothsayer Soothsayer 10.07.2024, 09:39:16 via Wykop 0 + @Kamenes: 20 stopni już by wystarczyło, albo, żeby ta lampa została zasłonięta chmurkami to już lepiej by się zrobiło
Soothsayer Soothsayer 10.07.2024, 09:40:07 via Wykop 1 + @pieczywomaca: mmm najlepiej kaziu źródło: Zrzut ekranu z 2024-07-10 11-39-34 Pobierz
pieczywomaca pieczywomaca 10.07.2024, 09:42:48 via Wykop 2 + @Soothsayer: 33 stopnie / skrajne upaływybierz jedno.Skrajne to by były jakby przekroczyło 40 stopni. Takie 31-33 to jest normalne lato
g.....n konto usunięte 10.07.2024, 10:00:19 via Wykop 1 + @pieczywomaca: to są ci sami, co -10 uważają za siarczyste mrozy
d.....u konto usunięte 10.07.2024, 13:49:56 via iOS 0 + @Kamenes to oddaj wszystko i kup sobie bilet tam gdzie jest -5
@pieczywomaca: s--------j
źródło: Zrzut ekranu z 2024-07-10 11-39-34
Pobierzwybierz jedno.
Skrajne to by były jakby przekroczyło 40 stopni. Takie 31-33 to jest normalne lato