Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Największą oszczędnością przy zakupie działki i budowie domu było kupno gruza za 50k i jeżdżenie tym szukać działki i doglądać ekipy budowlanej do budowy domu. A6 w avancie sprawdziło się idealnie. Pewnie gdybym pojechał normalnym autem szukać działki to cena x2, podobnie z naciąganiem przez ekipy budowlane. Do tego ciuchy z pepco, a różowa bez makijażu z tłustymi włosami. Ja do fryzjera nie chodziłem ponad rok, broda zaniedbana, włosy wchodzące do uszu, ale warto było.

Założę się, że na całości co najmniej 300k ugraliśmy, z 200 na działce i 100 na robocie. Polecam każdemu. Aa i płacenie najpóźniej jak się da, „bo muszę zorganizować” pieniądze. No i że się czeka na wypłatę i ktoś tam z rodziny ma pożyczyć dlatego zapłacę za chwilę. To działa XD

#samochody #nieruchomosci #remontujzwykopem #budowa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
  • Odpowiedz
@Smarek37: Nie że litowali się, ale podejrzewam że jeśli ktoś miał do opchnięcia działkę na którą już dłuższy czas nie było chętnych i zobaczył OPa menela, to uznał że sprzeda mu za tyle ile on będzie w stanie zapłacić, bo nikogo innego nie znajdzie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Coś w tym jest. Znajomej ojciec kupił małe mieszkanko i ekipa się nad nią litowała, że to to gratis będzie, tu mniej weźmiemy, bo tuż po studiach świeżo to laska mało kasy ma...

Do czasu aż bogata ciotka się o tym dowiedziała i poprosiła by ekipa jej jakąś fuchę przy okazji zrobiła. Oczywiście odpłatnie. Jak wrócili od niej i zobaczyli ten wielki dom to już tak nie rabatują koleżanki, a
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Śmieszne, ale jest w tym ziarno prawdy. Widziałem paru ananasów którzy stawki zmieniali w zależności od postrzeganego przez nich stopnia zamożności klienta.
  • Odpowiedz