Wpis z mikrobloga

Nie jestem fanem Mentzena, ale nie wiem skąd ten hejt za to że notowania spadły (nadal 30% powyżej IPO)
Przecież sam mówił że to memstock i sam będzie handlował swoimi akcjami przy odpowiednich kursach. Jak ktoś nie słuchał, to ticker XDD mówi sam za siebie i jeśli ktoś na tych akcjach stracił, to tylko z własnej chciwości

#gielda #takaprawda
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@msr99: nawet sam memcen przed debiutem kilka razy powtarzał że na giełdzie można stracić, jak ktoś nie słucha swojego guru no to już jego problem
  • Odpowiedz
Przecież sam mówił że to memstock


@fhgd: No wiemy, też to mówiliśmy.

ale nie wiem skąd ten hejt


Przecież to nie hejt, a beka z kuców, którzy topią tam swoje uciułane oszczędności, mamieni wielkim biznesem Memcecna xd
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@wstanczyk: Chodzi właśnie o to że nikt ich nie mamił jakoś specjalnie. Mentzen nawet mówił że nie interesują go wyniki finansowe tylko nawijał jakieś kołczingowe bzdury
  • Odpowiedz
Chodzi właśnie o to że nikt ich nie mamił jakoś specjalnie.


@fhgd: Tym większa beka, że ich nawet naganiać nie trzeba było. Wystarczyło że idol coś robi i już się rzucili

Mentzen nawet mówił że nie interesują go wyniki


No on na tym zarobi, tak czy inaczej, to co ma go interesować. Golenie kucy to właśnie był plan xd
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@wstanczyk: Ale tak właśnie działa giełda, covid i wojna też przyciągały spekulantów. Ja tam memcena nawet szanuje za to co robi, bo nie jest kolejnym politykiem inwestującym tylko w beton.
  • Odpowiedz
Ale tak właśnie działa giełda


@fhgd: No tak, wiemy. Kuce za to nie wiedzą i im pourywa łapki, a my stoimy z boku i się śmiejemy.

Ja tam memcena nawet szanuje za to co robi, bo nie jest kolejnym politykiem inwestującym tylko w beton.


@fhgd: Eee? A co ma wystawienie spółki na giełdę do tego, w co Mentzen inwestuje prywatne środki?
  • Odpowiedz
Przecież sam mówił że to memstock


@fhgd: I to dla ciebie normalne? Że polityk w twoim kraju otwiera spółke dla zabawy i potem bawi się w roaring kitty naganiając ludzi na ładowanie w to pieniędzy? XD

Przecież to chore w każdym normalnym kraju taka spolka nie weszla by na gielde.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
Eee? A co ma wystawienie spółki na giełdę do tego, w co Mentzen inwestuje prywatne środki?


@wstanczyk: Promowanie inwestycji w coś innego niż beton? Mmecen trzyma też kilka milionów w bitkojnach, a mógłby w betonowym złocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I to dla ciebie normalne? Że polityk w twoim kraju otwiera spółke dla zabawy i potem bawi się w roaring kitty naganiając ludzi
  • Odpowiedz
@fhgd: bo nikt z krztyna rozsądku w świecie finansów nie lubi gbura z kompleksem wyższości. No i Mentzen sam sobie pracuje na taką reputację.
Poza tym zabawnie patrzeć jak już zaczynają się fikołki intelektualne tłumaczące wszystko wokół tego IPO.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@jar-mitryn: Jakie fikołki? Wszystko było jasne od samego początku, a prawie tysiąc inwestorów wzięło udział w ofercie akcji po 36zł
  • Odpowiedz
@fhgd: ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: między innymi takie

Wszystko było jasne od samego początku, a prawie tysiąc inwestorów wzięło udział w ofercie akcji po 36zł


Pieniądz nie śmierdzi, ja mu dopinguje żeby jak najbardziej swoją postawą w piaskownicy giełdy, pogrążył siebie i partię wyborczo
  • Odpowiedz