Wpis z mikrobloga

@MikiGRU: eliminacja tych ścierw musi kosztować, nie ma nic za darmo :) dla nas to lepszy interes jak rosjanie giną niż to, że banda rolników mniej zarobi
  • Odpowiedz
@fff112: jedno nie wyklucza drugiego xD

Właśnie to jest polski interes narodowy a nie ślepo podążanie za ukraińskim interesem

Infantylne jest to jak myślisz o sytuacji z rolnikami. „Banda rolników mniej zarobi” po takich słowach wiem że gadam z debilem xD
  • Odpowiedz
Jakie to ma znaczenie jeśli robi wszystko żeby wyniszczać naród kacapski i ich osłabiać? :D Ja wiem, że boli, ale spokojnie - będzie bolało jeszcze bardziej :)


@fff112: równie dobrze możesz mówić że patus który ci zgwacił siostre to spoko ziomek bo spuścił po pijaku #!$%@? typowi którego nie lubisz xD

eliminacja tych ścierw musi kosztować, nie ma nic za darmo :) dla nas to lepszy interes jak rosjanie giną niż to, że banda rolników mniej
  • Odpowiedz
@Barakun91 #!$%@? w to co uwazaja na Ukrainie, moga Polske lubic, moga nie lubic. Tak dlugo jak zwalczaja ruskich, w naszym interesie jest im pomagac. Co bedzie po wojnie to się zobaczy. Militarnie dla nas nie sa i nie będą zadnym zagrozeniem, co innego ruscy
  • Odpowiedz
@Barakun91: o dawno już nie było CODZIENNEGO ZDJĘCIA ULTRA CHADA ZELENSKIEGO xd. Byłem smutny, że ta tradycja się wykruszyła na wykopie, zaczynałem już podejrzewać, że jakieś ruskie onuce przejęły władze w moderacji xdddd
  • Odpowiedz
@fff112: Jak na razie to wyniszcza "własny" kraj i z przykrością muszę stwierdzić, że wojna na wyczerpanie jest akurat na rękę Rosji, od samego początku z resztą wydaje się być planowana w ten sposób.
  • Odpowiedz