Wpis z mikrobloga

  • 369
@Barakun91: Jakie to ma znaczenie jeśli robi wszystko żeby wyniszczać naród kacapski i ich osłabiać? :D Ja wiem, że boli, ale spokojnie - będzie bolało jeszcze bardziej :)
  • Odpowiedz
@podjad3k: Plucie to oznaka nienawiści, pogardy, wrogości, agresji. My daliśmy im sprzęt, hajsy nie dlatego, że ich kochamy czy coś takiego bo jak każdy kraj wokół to nasz rywal i każdy ma swoje interesy. Daliśmy im co możemy żeby bili u siebie swoim kosztem ruskie odpady które ich zaatakowały...myślę, że nikt z mózgiem nie wstawi takiego czegoś czy nie będzie jechał na nich jak na ruskich powinien tylko dlatego, że
  • Odpowiedz
@Barakun91: przypominam ze Polska zerwala umowe o import zboza ktora sama podpisala a konfederaci biegali wtedy pod granica z transparentami typu "rosjo zrob z polska porzadek" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak Rosjanie mówią że chcieliby cie widzieć posiekanego na kawłki to mówisz, że zeleński to kokainiasz?


@KIaudiuszeq: nie nie mówię, co ma piernik do wiatraka?

@fff112: znaczy się Ukraińcy mogą na forum narodowym ci nasrać na głowę, a ty zadowolony sobie na tym fryzurę uformujesz? Ukraińcy nas próbują ograć, bo my próbujemy innych np. Czechów... NKRZ logiczne, teraz mi się oczy otworzyły x----D
  • Odpowiedz
@podjad3k: Dużo ma
Z jednej strony masz kraj, który się sra o historie i jest upośledzony.
Z drugiej masz kraj, który jest rzeczywiście nam wrogi i zazdrosny o nasz rozwój, w którym ludzie nie mieliby żadnego problemu by nas pozabijać
  • Odpowiedz